2733
2734
عنوان

چقد جو سایت بد شده....

291 بازدید | 23 پست

واقعا داغون شده، نمیدونم تقصیر نی نی یارا و مسئول سایته یا چی.... ولی خیلی دارن آسون میگیرن... یادمه قدیما فقط مادرا و یا خانمای بالغ عضو سایت بودن الان همه رده سنی تو سایت راحت میچرخن.... بعضی از این دخترای 15 16 ساله که راحت تاپیک میزنن از دوست پسر و روابطشون میگن واقعا تنم میلرزه... تو این سایت قبح خیلی چیزا ریخته شده...بعد تا میای نصیحتشون کنی که بابا نکن واسه آینده خودت بهشون برمیخوره و دم از ازادی میزنن... اینا بی بند و باریه که یه دختر 15 ساله بیاد تاپیک بزنه از دوس پسرم حاملم.... کاش نی نی یار به تعطیل کردن تاپیک اکتفا نکنه و تعلیق دائم بشه اون شخص... و خانمای بالغ و عاقل سایت وقتی چنین تاپیکایی میبینید خودتون رو جای مادر اون شخص بزارید و مادرانه راهنمایی کنید... 

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس

سرتا پای این سایت پر از محدودیته این تاپیکا به صفحه دوم نرسیده میترکن مگه اینکه نینی یار سرش شلوغ باشه

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
دخترای مجرد مدام از میل جنسیشون میگن تو تاپیک دیگه دهنمو سرویس کردن  واقعا جو تهوع آمیزی شده

اره واقعا... این تاپیکای خودکشی هم خیلی مزخرفه

بیشتر از تنهایی از همدرد نامردت بترس
2731
دخترای مجرد مدام از میل جنسیشون میگن تو تاپیک دیگه دهنمو سرویس کردن  واقعا جو تهوع آمیزی شده

فقط امروز اینجوری شده سخت نگیر بهتر از اینک تاپیکای خیانتو ادم ببینه  

از کسے نپرس خوشبختی کجاس ✌                                          تو بازی کن عمو .......!        نویـســـــــنده    خــــــــــداس❤                              هروقت خیلی بهت سخت گذشت وناامید شدی  و رسیدی ته خط مدام با خودت بگـــــو: به مو میرسه  پاره نمیشه ؛؛؛  خداهست خداهست خداهستـــ                         میخوام بد باشم ،خدا نمیزاره                                    میخام خوب باشم بندش نمیزاره ،                       عجب بساطی داریما ،                                         بــخــدا نگـــو ⛔◀ مشکل بزرگی دارم▶     ب مشکلت بگو 😒    خـداے بـــــــزرگے دارم 💗💞💖                                                                                

اگه نی نی یار تعلیق کنه پس چه جوری مادرانه راهنمایی بشن . سایت عمومیه هر کسی اقتضای سن و باورش مشکلش رو میگه . هر کی نمی تونه نیاد تو تاپیک . یه سری از سن بالاها همچنان تو مبصر بازی های قدیم موندن

به ندرت تعلیق میکنن... 

تعلیقم میکنن گاهی خیلی الکی

گاهی به خودت حق بده! حق بده از میان تمام روزهای ماه و سالت، روزهایی را خسته و غمگین باشی، حق بده از میان تمام مسیرهای مورد علاقه‌ات، چندتایی را نروی و از میان تمام مقصدهای مورد انتظار، چندتایی را نرسی! حق بده گاهی هم موفق نشوی، شکست بخوری، در جا بزنی، سقوط کنی. تو انسانی و لبریزی از احساسات انسانی، تو انسانی با توان و زمانی محدود، تو انسانی و طبیعت تو ایجاب می‌کند که غم و شادی، موفقیت و شکست و خیر و شر را توامان داشته‌باشی.
فقط امروز اینجوری شده سخت نگیر بهتر از اینک تاپیکای خیانتو ادم ببینه  

اخه منم مجرد بودم ۳۰ هم ازدواج کردم ولی میل جنسی دغدغم نبود ، سرد هم نبودم منم برام پیش میومد مردی پسری جذاب خوشم بیاد ولی تصوری راجبه رابطه جنسی نداشتم ، درواقع عشق بازی خواهان بودیم تعجب میکنم دختری که دوشیزه ان راحت میگه رابطه جنسی و میل جنسی نمیزاره درس بخونم 😐🤨

اخه منم مجرد بودم ۳۰ هم ازدواج کردم ولی میل جنسی دغدغم نبود ، سرد هم نبودم منم برام پیش میومد مردی پ ...

همه که مثل هم نیستن . اشتباهت اینه توقع داری همه مثل خودت فکر کنن

2706