2737
2739
عنوان

شوهرم میگه به کسی نگو بارداری حتی به مادرت

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 37 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یادش بخیر... منم ب کسی نگفتم دیگه آخر ماه رمضون اول ب مامانم گفتیم.. گفتم باید اول مامانم بدونه بالاخره.. 

چقد روزه داری کردم جلوش😂

خدایا هزاران بار شکر بخاطر نعمت زیبات🌹توی خونه ام یه فرشته کوچولو دارم🌹 کسانی که ساکن استرالیا هستید. لطفا بهم درخواست بدین. ممنونم

این خبر بارداری هم داستان شده 😑 

چرا نگی ؟؟ 

شوهرت دلیل موجهی داره ؟؟

🇵🇸🇮🇷🖤به گناه افتخار میکنند و از پاکدامنی به شگفت می آیند. نهج البلاغه خطبه ۱۰۸                               سایه ی رنگین کمان را کس ندید اما بِدان..نسلما در سایه ی قـرآن به مَـهـدی می رسد                                    دنیا پرچم بی طرف ندارد.یا از جنود رحمانی یا از جنود شیطان. مکر خداوند همه را تعقیب میکند تا سرانجام  معلوم کند هر کسی زیر کدام پرچم و پشت کدام امام می ایستد    تا روزی که «یوم یدعو کل أناس بامامهم» (هر گروهی را با امامشان می‌خوانیم )                   «اسرائیل از مقدمات ظهور است. این آمده تا شرک‌های خفی در او حل شود. کسانی که به ظاهر مسلمانند و در باطن مشرک‌اند، نمی‌روند مگر اینکه با اسرائیل بیعت کرده باشند. اسرائیل آمده بیعت بگیرد... اگر در عمق اروپا و آمریکا یا حتی در درون اسرائیل پاکی هست، بالاخره از صفوف آنها خارج خواهد شد و به ما خواهد پیوست و اگر در درون خانه‌های ما ناپاکی وجود داشته باشد، بالاخره از بین ما خارج خواهد شد و به آنها خواهد پیوست. این قرار ما با آنهاست.»            
2742
2740

پس چطور گفتی که منتظری پری شی

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

عزیزم دلیلشو از همسرت پرسیدی ؟

یجورایی مثه اوایل منه دغدغه هات شوهر منم خیلی تو اینکارام دخالت میکرد ولی من کار خودمو میکردم چون خیلی با مامانم نزدیکم و همه حرفامو میزنم 

اتفاقا خوبه بگی همه هواتو دارن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

پدر و مادر که اشکالی نداره حالا به بقیه نمی‌خوای نگو به همسرت هم بگو جوجه زیر سبد نمی‌مونه بلاخره شکمت بزرگ میشه وقتی ویار داری میخوای چیکار کنی با همسرت صحبت کن درست میشه واسه منم دعا کن ۲ ساله منتظرم

خدایا منتظر معجزه هستم 
2706