2752
2734
عنوان

حالا که ۱۰ ساله منتظرم تا مادر بشم و نشده، از خدا ۴ قلو خواستم.😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1969 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم 

هیچ چیز نمیتونه مانع خواست خدا بشه، اگه واقعا چهارتا جنین شما قلبشون تشکیل بشه و خدا بخواد، برات میمونن و سالم دنیا میان ..

ولی یه نصیحت خواهرانه .. چندقلوزایی سختیای خودشو داره متاسفانه . سرکلاژ میخواد(دوختن دهانه رحم) ، استراحت مطلق میخواد تا زمان زایمان مخصوصا چهارقلو ای وی اف و از ده هفته به بعد آمپول ضد انقباض پرولوتون و ...

نمیخوام منصرفت کنم و ذوقتو کم کنم خوشگلم، حلالم کن . قصدی ندارم .. ولی سه قلو هم خوبه .. کمتر به رحمت فشار میاد .. کمتر استرس کم‌شدن طول سرویکس(طول و فاصله دهانه رحم) رو در طی بارداری خواهی داشت . چون دو سه هفته یکبار باید بری سونو چک کنی که خدایی نکرده دهانه رحمت ناخوداگاه باز نشه برای زایمان زودرس...

همچنین خطراتی هم داره این چهارقلویی، مثلا اگر مشکلی برای یک قل بوجود بیاد، ممکنه این خطرات متوجه باقی قل ها هم بشه.

بارداری چندقلویی پر استرسه یکم .. منم درگیرش بودم ولی خدانگهدار همه بچه هاست .

اینارو نگفتم که ناراحتت کنم از خودم . فقط تجربیاتم بود که خواستم در اختیارت بذارم ...

امیدوارم به خواسته دلت برسی قشنگم و همون چهارتا بچه نازی که دوست داری رو خداوند سالم و صالح بذاره تو دامنت ...

فقط تو این مسیر قوی باش و امیدت به خدا باشه

( یا كاشِفَ الْكَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِكْشِفْ كَرْبى بِحَقِ اَخْیكَ الْحُسَیْنِ...)
2731
خدایا قسمتتو شکر  یکی نمیخاد و بچه میده بهش که مجبور به سقط میشه یکی هم مث شما ده سال چشم انتظ ...

آره قسمت این بود و ایمان دارم صلاح من به همین چشم انتظاری بود. شاید اگه بچه داشتم نمی تونستم زندگی آروم الانم رو داشته باشم... راضی راضی ام به خواسته اش. 

درسته درد کشیدم ولی مطمئنم برام جبرانش می کنه. 

با توکل به خودش میرم برای درمان جدیتر،  اونم بی جواب نمیزاره منو .. تا هر جا که توان دارم ادامه میدم 

آره قسمت این بود و ایمان دارم صلاح من به همین چشم انتظاری بود. شاید اگه بچه داشتم نمی تونستم زندگی آ ...

چقد خوبه ادم اینقد دلش به خدا گرم باشه

مطمئنم خدا جواب این همه صبر و توکلتون رو به بهترین شکل میده🤍🙂

عزیزم  هیچ چیز نمیتونه مانع خواست خدا بشه، اگه واقعا چهارتا جنین شما قلبشون تشکیل بشه و خدا بخ ...

خیلی خیلی خیلی ازت ممنونم بابت اینکه تجربیات و دانسته هات رو با من به اشتراک گذاشتی. 

مرسی عزیزم. 

حتما همین طوره که شما میگی. من دهانه رحمم به شدت تنگه حتی یه بار آی یو آی کردم خونریزی کرد چون باز نمیشد کامل... خودمم ترس چند قلویی دارم اما از خدا که پنهان نیست ... میگم ۴ تا ۴ تا ، که شاید حداقل دو تا رو بهم بده 😄😄

اگه هم قراره همون ۴ تا رو بده سالم سالم بده بهم.. 

از تههههه دلم ارزو کردم بهش برسیی😍

این سایت جز تلف کردن وقت و عمرو اینترنتتون هیچکار دیگه ای براتون نمیکنه ...خودمم کم کم میخام برم 💔😐 میدونی بی ارزشی اطرافیانم کی برام ثابت شد؟زمانی که سگ ۱۰تومنی ارزشش برام از قیمت ادم تو دارک وب که ۲۰میلیارده برام بیشتر شد.....تازه تو از ۲۰میلیاردم یا شایدم بیشتر بارزشی اینو یادت نره 😉 خشونت علیه #زنان همیشه یه چشم کبود و دندون شکسته و خلاصه دهن پر خون نیست بابا گاهی وقتا اون اضطراب کوفتیه ک تو جون زن گذاشتن که فکر میکنه باید لاغر تر مهربون تر خوشکل تر #باکره تر خانه دار تر باشه تا خودشنباشه تا برای یه مرد کافی باشه 💔 اره همون نقابی ک تو صورت همه #زنان گذاشتن ازدواج مایه بدبختی و بزرگترین خشونت علیه یه زنه میدونی چرا؟! کدوم مردیه ک برده جنسی شبانه روزی داره بدش میاد کدومشون از کیسه بوکس مفتکی اشپز خدمتکار خیاط ودستگاه جوجه کشی بدش میاد؟ :) #نه.به.ازدواج.با.مرد.ایرانی. #نعلت.بر.زن.ستیزان 
آره قسمت این بود و ایمان دارم صلاح من به همین چشم انتظاری بود. شاید اگه بچه داشتم نمی تونستم زندگی آ ...

خداروشکر که حالتون اینقدر خوبه،منم پنج سال منتظر بودم اما ناامید و بدحال،درنهایت این ماه با آی یو آی مثبت شدم ولی بتام زیاد رشد نکرده و بازم ناامید شدم

2706