2752
2734
عنوان

حالا که ۱۰ ساله منتظرم تا مادر بشم و نشده، از خدا ۴ قلو خواستم.😊😊😊

| مشاهده متن کامل بحث + 1982 بازدید | 131 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توکل کن بخدا. یه کم استراحت کن بعد با قدرت دوباره پیگیری کن. شما که یه بار باردار شدی، صد در صد بازم ...

ممنون عزیزم،امید به خدا ولی طبیعی که نبود،آی یو آی بود،الان دیگه باید برم سراغ آی وی اف ولی میترسم باز نشه

ممنون عزیزم،امید به خدا ولی طبیعی که نبود،آی یو آی بود،الان دیگه باید برم سراغ آی وی اف ولی میترسم ب ...

آی یو آی هم میگن تا ۶ بار میشه انجام داد. 

منم از ای وی اف می ترسم. ولی خب چاره نیست. باید ادامه بدیم. 

2731
الان تو‌ چه مرحله ای هستی عزیزم؟ من همش عقب میندازم 

والله رفتیم آزمایشات رو دادیم مشخص شد اسپرم همسرم شکل نرمال نداره. بهش دارو دادن که سه ماه مصرف کنه باز آزمایش بده اوکی بود پروسه درمانی شروع بشه. 

والله رفتیم آزمایشات رو دادیم مشخص شد اسپرم همسرم شکل نرمال نداره. بهش دارو دادن که سه ماه مصرف کنه ...

عزیزم شکل اسپرم رو‌ با اصلاح سبک درستش کنین،دارو چندان فایده نداره،از شوهر منم شکلش مشکل داشت یه مدت فست فود و قند و شکرمصنوعی و مواد سوپری و کارخونه ای رو ترک کردیم،روغن و برنجو اصلاح کردیم،جوانه گندم و ماش خوردیم و کلا سالم خوری کردیم،اوکی شد شکل اسپرمش

ب من گفتی ایشالله باردار نشم ب حق خداوند ایشالله توام باردد  نشی

😂😂😂

دیوونه ای  بخدا.  دست خودت نیست. اشکال نداره‌ ‌ 

ایشاالله خدا شفات بده اول ، بعد بچه بده بهت. 

من شاید بچه نداشته باشم اما شعور اینو دارم که به خانم هایی که مجرد هستن نگم ترشیده اید و دل اونا رو بشکنم..‌ 

اونقدر شعورم میرسه که به کسی که نصیحتم می کنه توی تاپیک نگم گوه نخور‌‌‌ .. 

شما به بقیه کاربرا توهین کردی، منم وظیفه ام بود بهت بگم کاش اول بزرگ بشی ، یاد بگیری کی چی بگی ، بعد مادر بشی.. 

مادر بی تربیت بچه بی تربیت تحویل جامعه میده‌ .. 

انشالله به حق این ماه عزیز هر ۴ تاش بگیره و صحیح سلامت بدنیا بیان خیر و خوشی شون رو ببینی 

ممنون عزیزم. 

فعلا یه بار آی یو آی انجام دادم به توصیه پزشک که نتیجه نداد. حالا با پزشک دیگه ای آشنا شدم گفت شما طبیعی باردار میشی ، نمیخواد آی وی اف کنی‌‌ . تحقیق کردم در موردش دیدم کارش خیلی خوبه. تصمیم گرفتم ۶ ماه زیر نظر ایشون باشم تا ببینم خدا چی می خواد . 😊😊