2733
2734

سلام سلام

یه سوال داشتم من میخوام برای کوچولوم که ۲ ماه دیگه دنیا میاد کالسکه و کریر بگیرم

میخواستم دلیجان بگیرم مدل هیرو پلاس ولی دیدم همه نوشتن افتضاحه 

حدودا ۴۵۰۰ تا ۵ تومن قیمت داشت تو سایتای مختلف

حالا شما یه مدل معرفی میکنید که حالا تا ۹.۱۰ تومن باشه و خوب باشه

کلا از کجا بگیرم قیمت مناسب باشه تهران هم هستم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم من دلیجان داشتم کی گفته افتضاحه؟خیلی هوب ومقاوم ومحکم بود.فقط تنهاچیزی که بود پسرم یکم که بزرگ شد دوست نداشت بشینه داخل کالسکه.منم دادمش به یکی ازدوستام بچه شو دوسال با اون اینورواونور میبرد.راضی بود

توهرجای جهان باشی،برات ازدورمیمیرم...
2728
عزیزم من دلیجان داشتم کی گفته افتضاحه؟خیلی هوب ومقاوم ومحکم بود.فقط تنهاچیزی که بود پسرم یکم که بزرگ ...

والا تو اینستا دیدم همه نوشتن چرخاش در میاد و ارزش نداره

اتفاقا میخواستم سوارش بدم نظراتون خوندم گفتم نگیرم

پس شما راضی بودی

ممنونم

عزیزم میگم بچه رو از چن ماهگی میشه گذاشت صندلی ماشین

صندلی ماشین رونمیدونم عزیزم.چون من نخریدم براش ولی فکرکنم ازیک سالگی.کریر هم خریدش راستش اشتباهه.چون فقط دوسه ماه میتونی ازش استفاده کنی.خیلی سنگین میشه کریر جابجاکردنش سخته.مامانم برای سیسمونی گرفت همینطوری افتاداونر.مارک روماخریدم من.تادوماه ونیم فقط استفاده شد

2740
والا تو اینستا دیدم همه نوشتن چرخاش در میاد و ارزش نداره اتفاقا میخواستم سوارش بدم نظراتون خوندم گف ...

چراباید چرخاش دربیاد.خیلی ام نظراتو اهمیت نده.من پنج سال پیش خریدم ۲۵۰

صندلی ماشین رونمیدونم عزیزم.چون من نخریدم براش ولی فکرکنم ازیک سالگی.کریر هم خریدش راستش اشتباهه.چون ...

من چون دوقلو باردارم اصلا دور و برمم دوقلو نبود تا الان نمیدونم چی به دردم میخوره بگیرم ماه دیگه دنیا میان فقط لباس گرفتم اصلا نمیدونم چیکار کنم 

مامان دوتا دخمل ناز 😍