2737
2734

سلام دخترم ۱۳سالشه قبلا خیلی عالی بود حرف گوش میداد ومودب بود ودرسخون و مهربون ومعاشرتی ولی الان چند ماهه اخلاقش کاملا تغییر کرده اصلااااا به حرفم گوش نمیده وفقط باهام لج میکنه عصبی وپرخاشگر شده هرچی بهش میگم جواب حاضری میکنه حتی اگه باهاش دوستانه صحبت کنم فایده نداره و گوش نمیده یه دنده و اجبار شده از صبح تا شب سرش تو گوشی هست وفقطم فیلم میبینه گوشیشو وقتی حواسش نیست چک می‌کنم کاری جز فیلم دیدن و فیلم گرفتن از خودش نمیکنه ولی خوب دایم سرش توی گوشیه وگوشی رو ازش بگیرم میزه بارای تاب یا تلویزیون فیلم میبینه…جدیدا اصلااااا درس نمیخونه پتوی مدرسه حواسش به درس نیست معلمش گفته خیلی درسش ضعیفه وانگار درس براش اصلا اولویت نداره ونمیخونه تمام فکر وذکرش شده فیلم وسینما و اینکه بره کلاسای بازیگری وتاتر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

پسر منم تقریبا همسن دختر شماست اونم ی مدت به درس و مشق سست شده. یکم پرخاشگر شده. تغییراتشون بخاطر بلوغ 

من سعی میکنم باهاش بحث نکنم اما نمی تونمم به حال خودش بزارمش

واقعا این دوره بلوغ بچه ها خیلی سخته

شاید واقعا استعداد بازیگری داره

عزیز فقط تجسم کن دختر شما تو بلوغ کل روز همون حسی رو داره که شما روزای اول پریود داری،، با شدت دو برابر

دست خودش نیست

یکی دو سال همینه، فقط سر به سرش نزار

مثلا گفت میخوام بازیگر بشم نگو تو که درس نمیخونی،، بازیگر چیه ،، این رویای بچگیته بزرگ بشی یادت میره... این حرفا سمه،، بگو عزیزم دیپلمتو گرفتی خودم میفرستمت کلاس بازیگری،، یا مثلا بگو خیلی خوبه، دبیرستان هنر بخون. یکم به دلش راه بیای حله

اصلا و ابدا نصیحت و تذکر ممنوع

توجه توجه ۱۲ شب به بعد از من نظر نخواید.  در طول روز خوبم. اگه تو سایت باشم با حوصله به تاپیکا جواب میدم    ... شبا تمایل شدید به انتقادهای تند و صریح دارم    

یه کانال پر از کتاب در روبیکا هرچی بخاین هست پشیمون نمیشین یه سر بزنین😁☺️ راز راندا برن. ، معجزه. شکزگزاری، مغازه خودکشی ، دختری که رهایش کردی. و و ... کلی کتاب 

@donyaeh_ketab_00

2738

من ۱۷ سالمه وقتی تو سن ایشون بودم دقیقا خیلی خیلی پرخاشگر و عصبی شده بودم و اصلا به پدر مادرم اعتماد نداشتم بنظرم تاثیرات سنشه و اگه رفتارش باب میلتون نیست بهش محبت کنید باهاش خیلی مادرانه صحبت کنین اگه هیچ تغییری نکرد باید بهش زور بگی یا ببریش مشاوره 

درمورد درسش هم میتونم بگم تو این سن کلا علاقع مدام تغییر میکنه ولی وقتی دوس نداره درس بخونه مثل زمان قدیم نمیشه زدش که درس خوند یا بهش زور گفت بچه ها الان سوسولن یذرع حرف بهشون بزنید عقده ای بار میان 

گرچه من چون خودم نوجوونم شاید حرفام به نفع دخترتون باشه و کامل درست نباشه

۶! هیچ همچون پوچ عالی نیست . 

پرخاشگریش که طبیعی به خاطر تغییرات دوران بلوغش 

لطفا درکش کن اون بچه الان عین یه کوه آتشفشان ؛ بعد یه مدت هم خودش آروم میشه

کلاس بازیگری و تاتر هم اگر دوست داره که باید بره دیگه باید به خواسته اش احترام گذاشت چون خواسته نامعقولی نیست 

شاید واقعا استعداد بازیگری داره عزیز فقط تجسم کن دختر شما تو بلوغ کل روز همون حسی رو داره که شما رو ...

بهش میگم بزار درست تموم بشه بعد برو دنبال بازیگری ولی تموم فکرش شده بازیگر شدن اصلا لای کتاب باز نمیکنه هر فیلمی رو ۱۰بار میبینه

پرخاشگریش که طبیعی به خاطر تغییرات دوران بلوغش  لطفا درکش کن اون بچه الان عین یه کوه آتشفشان ؛ ...

اره خاسته نامعقول نیست ولی باعث شده به درسش اهمیت نده اصلااا معلمش راضی نیست ازش

پرخاشگری و عصبی شدن ک طبیعیه

چون دوران بلوغ رو طی میکنه

اما الان شما نباید زیاد بهش گیر بدید چون بدتر لج میکنه

اگه کار مثبتی انجام داد خیلی ازش تعریف کنید 

کلا از قیافش تعریف کنید ک اعتماد به نفسش پایین نیاد

در مورد گوشی خیلی دوستانه وقتی خیلی خوشحاله ..بهش تذکر بدین

که مثلا مامان جونی تو خیلی دختر خوبی هستی فلان کارو خیلی خوب انجام میدی  اما در این یه مورد من نگرانتم و ازت میخوام کمتر گوشی دستت بگیری

زندگی مثل سیگار میمونه🚬روشن ک شد""چه بِکِشی// چه نَکِشی //تا تهش میسوزه👍
2706