2733
2739
عنوان

دفع مزاحم و آدم سمی

289 بازدید | 2 پست

برای دور کردن یه آدم سمی از زندگیم نه بار سوره کوثر خوندم که دیگه نبینمش و واقعا اثر کرد 

جالب اینکه اون شخص موقعیت مکانی زندگیش عوض شد و به جای بهتری نقل مکان کردن و از این بابت براش خیلی خوشحالم چون بدون بحث و جدل مسیرش از ما جدا شد و خیلی اوضاعش خوب شده الان

حالا سوالم اینه که به نظر شما کار من درست بود یا غلط؟

چون واقعا تو اون دوره که نزدیک ما بود خیلی باعث مزاحمت و آزار ما بودن

نظرتون؟؟؟ کار خوبی کردم نه بار کوثر خوندم یا باید تحملش میکردیم   

سلام خوبی...نه اتفاقن خوب بود که خوندی و دور شد..آدمای سمی غیر آسیب کاری نمیکنن....ببین نه بار خوندی و فوت کردی همین یعنی باید حتمن رو به روش باشی...اگه یکی باشه راه دور باشه ولی از راه دور تو زندگیت سمی باشه چطور

نی نی اخه پس کی میای🥺 اگه بدونی آبجی برات چیا خریده اگه بدونی مامان یواشکی برات چیا خریده زودتر بیا..اگه بدونی آجی تو راه مدرسه همش میگه چرا من فقط تنهام بیا دیگه.👧👶🏻👨‍👩‍👧‍👧خدایامنتظر معجزه بزرگت هستم منم.میشه با دلای پاکتون دعام کنین باردار بشم من به دعاتون اعتقاد دارم..انشالله یه روزی تیکر بزارم بگم دیدین منم  باردار شدم  

واااااااااای بهترین کارو کردی.... یکی از فامیلای سمی ما هم مدتیه اومده همسایه ی ما شده یعنی یکسره میومد و زنگ میزد همش غیبت و تهمت به دیگرون میزد انقدر از من توقع بیجا داشت که زندگیمو مختل کرده بود خداروشکر مدتیه خبری ازش نیس از یکی شنیدم گفته زهرا بی محبته به من محل نمیزاره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.