2737
2739
عنوان

تست حاملگی با نمک رو شنیدین؟🙂🤭

1075 بازدید | 29 پست

سلام دخترا من یه هفته از موعد پریودم میگذره واسه سرگرمی داشتم نتو میگشتم دیدم با نمک زده تست بارداری

اینجوریه که ظرف حاوی ادرار صبح رو توش نمک میریزیم و صبر میکنیم اگه واکنشی نشان نداد منفی و اگه بعد چند ساعت حالت پنیری شد مثبته

من اینکارو کردم و بعد سه چهار ساعت دیدم یه چیزایی توشه مثل ترشحات غلیظ

البته عذر میخوام از توصیفش😌

حالا صبح میخوام برم بی بی چک بخرم 

کسی این تست رو شنیده یا انجام داده؟

بنظرتون درسته؟!😉

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تعیین جنسیت با نمکم شنیدم

#سم_باش   کاربر قدیمی اکانت جدید🤝🏻   داستان کاربریم: چهار تا کاربری با سیم کارتای خودم ساختم دو تا آبجیم دو تا مامانم دو تا بابام یکی دوستم یکی همکلاسی (پسر ) یکی یه کاربر همینجا بهم شمارشو داد اینم جدیده با شماره دوس پسرم ساختم امیدوارم نترکه چون دیگه نمیدونم به کی رو بزنم😑🤝🏻
2731
بعد چند ساعت اوووه .من جوش شیرین شنیدم 

نوشته بود دو تا هشت ساعت 

منم کلا کار داشتم بیرون گذاشتم موند و واقعا انتظار نداشتم تغییری بکنه ولی در کمال ناباوری دیدم یه چیزایی توش بود🥲

نینی قشنگم🙂 مامان و بابای مهربونت دلشون برات یه ذره شده 🥺بدو از بهشت بیا تو دل مامانیت که دیگه طاقت دوریتو نداره😪قررربونت برم خیییلی دوست دارم😍🥰
چ بامزه تعریف کردی 🤣🤣🤣🤣🤣

چطور مگه😌🥲

تعیین جنسیت با نمکم شنیدم

اون چطوره بیاید بگید مشغول بشیم 🤭🙂

2740
بعد چند ساعت اوووه .من جوش شیرین شنیدم 

اون چجوریه،؟!

من تعیین جنسیتش رو شنیدم که میگن اگه پسر باشه کف میکنه اگه ساکن باشه دختره 

سلام عزیزم  چه علاعمی دارین؟فردا صبح میخاین بی‌بی چک بزنین؟

علامت خاصی ندارم جز ترشحات و کمردرد شبیه پریود

اون چجوریه،؟! من تعیین جنسیتش رو شنیدم که میگن اگه پسر باشه کف میکنه اگه ساکن باشه دختره 

میگن اگه باردار باشی کف می‌کنه اگ‌ن ساکت

تو اسمم رو میدونی نه داستانمو😑
منم دو سه روز گذشته ولی نمیدونم بی بی چک بزنم یا صبر کنم

علائم داری؟

جالبه من هر ماه یه هفته مونده به پریودم سینه درد داشتم اینبار اصلا درد نداره🤔

میگن اگه باردار باشی کف می‌کنه اگ‌ن ساکت

ولی فک کنم برا تعیین جنسیت درست باشه

علائم داری؟ جالبه من هر ماه یه هفته مونده به پریودم سینه درد داشتم اینبار اصلا درد نداره🤔

من گاهش ترشح سفید دارم

با گرفتگی و درد پریود و همش احساس میکنم پریودم قراره بیاد

امروز عصری کلی راه رفتم سرراه یه بی بی‌چکم گرفتم اومدم خونه فک کردم شدم ولی هنوز چیزی نیومده

2706