2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تو باشگاه ها و ارایشگاه ها و... کلی خانوم هست که میتونی هم صحبت بشی باهاشون 

یا رفیقا و همکارایی که همسرت داره اونایی ک متاهل هستن دعوت کن خونتون باهاشون رفت و امد کنید و با خانوماشون اکی بشو

کاشان هستم اصالتا کرد هستم دوستدارم دوست پیدا کنم 

ببین بهترین کار اینه بری پارک اونجا خانومایی که بچه همسن بچت دارنو میبینی که نزدیکین بهم و کم کم صحبت شروع میشه و میگی چه ساعاتی میاین با هم هماهنگ بشیم بچها بازی کنن البته یکم بچت بزرگتر بشه این بهترین راهکاره

بعدش برو یه کلاسی اونجا هم دوست پیدا میکنی

ببین بهترین کار اینه بری پارک اونجا خانومایی که بچه همسن بچت دارنو میبینی که نزدیکین بهم و کم کم صحب ...

آره چون هنوز بچم کوچیکه متاسفانه زیاد پارک نمیرم نهایتش آخرهای هفته با شوهرم با ماشین یک دور میزنیم و خریدها رو انجام میدیم ولی واقعا به یکی مثل شرایط خودم احتیاج دارم که باهاش دوست بشم

آره چون هنوز بچم کوچیکه متاسفانه زیاد پارک نمیرم نهایتش آخرهای هفته با شوهرم با ماشین یک دور میزنیم ...

ببر خانه های مادر و کودک که نزدیکتون هستن 

کلا جفتتونم بچه همسن داشته باشین خیلی بهتره

از طریق بچها راحت میشه دوست پیدا کرد

من خواهرم دوستای صمیمیش مامانای دوستای دخترشن

مگه چند سالتونه؟

من 30

تو آپارتمان 4 واحدی زندگی میکنیم

یکیشون که فقط خودش و همسرش هستن حدود 80 سالشونه

کناری مون هم دختراش شوهر کردن فقط یک پسر داره که خانم و همسرشون حدود 60 سالشونه

یک واحد هم فعلا خالی هست