2737
2739
عنوان

قلب جنین

168 بازدید | 19 پست

من ۲۵ بهمن آخرین پریودم بود...حدودا ۴..۵ روزه ترشحات قهوه ای داشتم دو روز هم هست که یکم خون هم هست البته زیاد نیست چون پد میزارم یکم رو پد میشه...امروز سونو رفتم گفت ۵هفته و دو روز ولی قلب نداشت...گفت ده روز دیگه بیا ببینم قلب تشکیل شده یا نه...به نظرتون ان شالله امیدی هست کسی بوده اینجوری که بعد تشکیل شده باشه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زرده داشت یا ساک خالی بود؟

کاربری خودم نیس ، تاپیک های قبل تاریخ فروردین ۴۰۲ گردن نمیگیرم 🤣  😂 کاربری خودم پریده بیرون هرکاری کردم رمزش بازیابی نشد ، این مال دوستمه دیگه لازم نداشت😘
2728

اره قلب از هشت هفته مشخص و تشکیل میشه و صداش میاد الان زود بوده رفتی من برا دو تا بچم گفتن اشت هفته بیا برا سونو تشکیل قلب رفتم صداشم شنیدم

یه وقت هایی هست مچ خودتو در حال انجام دادن کاری میگیری که قبلا دیگران رو بابت انجام دادنش قضاوت کرده بودی. خیلی ترسناکه، روبه رو شدن با خودت......درخواست دوستی ممنوع 🙏
2740

پنج هفته قلب تشکیل نمیشه الکی نرو واسه من بعد هشت هفته تشکیل شد

کاربرقدیمم بخاطر اینکه بچم فوت شد خواستم همه خاطرای دوران بارداری و زایمانم پاک شه ازذهنم آرزوم این بود مثل بقیه ازبچم عکس بزارم بگم بلاخره بدنیا اومد دعاکنید دوباره مادربشم😔🙏

معلومه عزیزم تشکیل  قلب بچه تا هفته 9 و 10 جا داره 

کاملا طبیعیه  الان فقط ساک حاملگی تشکیل شده 

تا ده هفته وقت داری 

خدایا تو بساز، توبسازی قشنگتره❤️اللهم عجل لولیک الفرج علیه السلام 🌱
2706