2733
2734
عنوان

راهنماییم کنید

179 بازدید | 15 پست

سلام دوستان شوهرم سه طبقه ساختمون و یه مغازه کوچولو داره که همه رو داده اجاره ولی چون بدهکاری هم داره اجاره خونه ها میره به پای قرض هاش

جان مامان خیلی دوستت دارم پسر شیطون و پرحرف من 

علیکم السلام

اگه از عذابِ چیزی در ترس باشی... همین الان از ترسِش در عذابی :) فقط حیدر امیرالمؤمنین☆زنده آنست که قربانیه حیدر گردد  * هر که قربانه علی (ع) نیست... یقین میمیرد☆ ^روزای سختی گذشت که اگه امید به اون بالایی نبود پلی نداشتم برای گذر کردن از اون سختیا پس اگه همیشه هم قرار باشه تنها باشم اونایی که دلم بهشون خوشه و عشقی که بهشون دارمو رو با هیچ چیز تو این دنیا عوض نمیکنم حتی با جونو عزیزانم^ الحمدالله در حده خودم آدمه شادو شنگولیمو امیدوارو با انرژی ولی این جمله رو از یادگاره گذشته یادتون نره: گاهی وقتا باید یه سریارو که حالتو خراب میکننو داغونت میکننو خاک کرد تو زندگی حتی اگه براش میمردی یه زمانی، راستی شنیدین میگن خاکِ مرده سرده؟ولی من میگم بعضی آدما که حتی تو واقعیت هنوز نفس میکشن ولی وقتی تو ذهنمون خاک میشن نم نم نوشته های سنگِ قبری که با خاطره های خوبو بدی که ازشون داشتیمو براشون نوشتیم کمرنگو محوتر میشن 🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان میگه دوست دارم یه واحد خونه رو بفروشم یه ماشین بهتر بگیرم کمی برای خودمون خرج کنیم ولی من میگم حیفه بنظرتون چیکار کنیم

2728
والله حیفه قرضاتونو صاف کنید ماشینو با درآمدش میگیره انشالله

درامد خودش زیاد نیست میگه خسته شدم دلم میخواد کمی از پولم لذت ببرم 

والله حیفه قرضاتونو صاف کنید ماشینو با درآمدش میگیره انشالله

میگم دلم میخواد ماشین رو عوض کنم یه مسافرت بریم کمی رو بزارم بانک سود بگیرم 

2740

فروختن ملک اشتباهه

حداقل الان

قرضا مگه چقدر طول میکشه صاف بشه؟ 

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
فروختن ملک اشتباهه حداقل الان قرضا مگه چقدر طول میکشه صاف بشه؟ 

میگه دو واحد دیگه برامون بسه مشکل در امد پایینشه 

ماشینم خودش نوعی سرمایه است من بودم اوکی رو میدادم مگه چقدر آدم جوونه و می‌تونه از زندگی لذت ببره

اونم همین رو میگه میگه این همه زحمت کشیدم یک کمی هم لذتش رو ببرم

میگه دو واحد دیگه برامون بسه مشکل در امد پایینشه 

ببین قسط و قرض موقتیه

ولی ملک ارزش داره  روزبروز

🇮🇷❤ مرحبا لشکر حیدر کرار👊🏻 مرحبا جَیش رسول الله❤️🙌🏻🇵🇸 تَرۡمِيهِم بِحِجَارَةٖ مِّن سِجِّيلٖ  باشد که شبانگاهان برسرشان بریزیم همچون عقابان تیزپروازی که شب و روز برایشان معنا ندارد.. شهید احمد متوسلیان.    اونا کوادکوپتر داشتن طفلیا   با پوشش مناسب و رعایت حجابم خفت تذکر گشت و جریمه اش رو نمیکشم😌
ببین قسط و قرض موقتیه ولی ملک ارزش داره  روزبروز

ماشین هم قیمتش همش در حال افزایشه راستش خودم هم خسته شدم از بی پولی 

2706