2737
2739
عنوان

چرا همسرم این طوریه:/

593 بازدید | 47 پست

هر غذایی درست میکنم میگ بده و هزاااار تا عیب ازش در میاره خیلی کم پیش میاد بگه خوب شده همیشه ی ایرادی تو استینش داره در صورتی ک من همه دستور غذاهامو از یوتیوب پیدا میکنم و هر کی خورده کفته خوشمزه درست میکنی خودمم دوست دارم طعمشونو ولی نشده اون بگه خوبه ی بار خونه مادرم گفت چ غذای خوبی وچطوری درست کردین مامانم کف خانومت درست کرده:/عین همونو صدبار تو خونه درست کردم بهونه های بنی اسرائیلی میگرفته ...جدیدا میگه دستپخت مامانتم بده 🥴 ی ساله ازدواج کردم خستم کرده شاید بگین چقد حساسی ولی فک کن هررروز سر هر وعده عیب در میاره ادم زده میشه از اشپزی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

بگو برو از بیرون غذا بگیر همینه ک هس

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

ایشون جز دسته مردای قدرنشناسه و تقریبا بعیده که درست بشه

"کسی که بیش از حد فکر می کند، کسی است که بیش از حد هم عاشق می شود" و من این را احساس کردم 😍 وقتی جواب ریپلای رو نمیدم دلیلش اینه : 1) بی احترامی در کلام (افرادی که سلامت روان ندارند به دنبال بی احترامی به دیگرانند)، 2) خشم در کلام (امام علی (ع) : اوج سبک مغزی، خشونت است)، 3) مشهود بودن حسادت در گفتار (امام علی (ع) : آفرین بر حسادت، چه عدالت پیشه است، پیش از همه صاحب خود را می کشد)، 4) عدم درک درست از پاسخ من به استاتر (امام علی (ع) : از سخن گفتن با کسی که گفتارت را نمیفهمد بپرهیز که تو را به ستوه می آورد)، 5) برداشت من اینه که فرد به دنبال بحث و جنجاله (مارک تواین : هرگز با احمق ها بحث نکنید، آنها اول سطح شما را تا سطح خودشان پایین می کشند، بعد با تجربه یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند) و جمله آخر خطاب به کاربرانی که درباره کاربران دیگه تاپیک غیبت میزنن و کسانی که تو این تاپیک ها استارتر رو همراهی میکنن (امام علی (ع) : غیبت کردن آخرین تلاش افراد زبون و ناتوان است)
2740
بگو خودت درست کن

وای ی بار ی اشغالی درست کرد بخدا میدادی سگ نمیخوردددددد ....چن بارم برنجای وحشتناک درست کرد مثلا میخپاست یادم بده:((( حیف روزه این مگرنه عکس غذاهامو میزاشتم :((((

ی بار بهش بگو خودش غذا درست کنه و تو اصلا داخل کارش دخالت نکن و وقتی کارش تموم شد( مطمئنم ی گندی بالا میاره) غذاشو بخور و عیب بگیر( مث خودش بنی اسرائیلی نباشه چون یوقت لج میکنه و اینا) و قشنگ سرویسش کن😂

اسمم تندره.16 ساله.( سن فقط یک عدده🚬😄) تندر زنه یا مرد؟ فقط میدونم اینقدری تستوسترون داره که هیچکدوم نباشه🥶🗿فقط گریه کن قلبم💔 نذار آتیش بگیرم:)...سَمِعَ الله لِمَن حَمِدَه🍭 محصل هستم و هنوز فارغ التحصیل نشدم🥴🌺 اگر بتونم کمکت میکنم دوست قشنگم🦋         از کجا معلوم شاید جنسیت واقعی م اونی نباشه که داخل بیوم زدم😉😉 پس اگه یوقت به سوالی جواب دادم، دلیل بر جنسیتم نیست🥺 درخواست دوستی، لایک، ریپلای بزنید، خوشحال هم میشم( یچیزی بگم خالی نباشه)                      
2706