2737
2734
عنوان

سوال راجع به غسل

261 بازدید | 13 پست

رفتم غسل گرفتم حالا که اومدم و لباس پوشیدم می بینم یه کوچولو رژ لب بالای لبمه چون رژم مایع هست و کمی سخت پاک میشه و یه کمی خیلی جزیی زیر چشمام سیاه میزنه. اینم بگم وسواسی هستم و غسلم خیلی طول می کشه. چیکار باید بکنم دوباره باید برم غسل بگیرم یا اشکال نداره برا نکاز و روزه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه رژ روی پوستت بوده جرم داره. فکرکنم باید دوباره غسل کنی. احکام غسل رو بخون. فکرکنم اینجوریه که اگه مثلا میدونی قسمت سر و صورتت خوب غسل ندادی.فقط همون قسمت و الان میتونی بگیری زیر آب و نیت کنی بشوری. لازم نیست دوباره بدن و بشوری. 

2731

غیرت باطله عزیزم برو کامل ارایشتو پاک کن و دوباره غسل کن

گر نگهدار من آنست که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹 ان شاالله هممون عاقبت بخیر بشیم🌹 میشه برام دعا کنین که آن شاالله تو رشته مامایی قبول شم🌺🌺🌺
2740
این حکم فقط برای سمت چپ بدن. تو غسل ترتیبی

بله درسته فقط برای قسمت چپه این. 

چون وسواس دارم غسل هام طول می کشه خیلی برای همین واقعا هم برام زحمت داره و هم اینکه خیلی آب هدر میره برای همین مشکل دارم

واقعا ممنون که گفتی 

از هر جا که هست ادامه غسل رو باید انجام داد.

من تو نت خونده بودم و زنگ زدم دفتر رهبری گفت، درسته ولی ادامه غسل باید انجام بشه.

گفت سمت چپ چون اخر غسل فقط همون مثلا ناخن بگیری زیر شیر آب کافیه.

ولی سمت راست باشه، در ادامه سمت چپ باید غسل کنی

بله درسته فقط برای قسمت چپه این.  چون وسواس دارم غسل هام طول می کشه خیلی برای همین واقعا هم بر ...

یه چیز بگم من خودم اینجوری بودم، مثلا کمرم که تسلط نداشتم هی اب و... تا مطمین بشم همه جا خیس شد و ...

الان اول که داخل حمام میشم، اگر هیلی کثیف نباشم و جاییم نجس نباشه، خشک میرم زیر دوش و اول غسل میکنم. اونجوری خیلی کمتر شک میکنم و کمتر آب مصرف میشه.

تجربه من.

وسواسی گناه و کلا اسراف (اصراف) (دیکته من ضعیف)غسل باطل میکنه