2733
2734
عنوان

بی بی چک

225 بازدید | 10 پست

من pco هستم یک و نیم ساله اقدامم البته بدون دکتر دارو 

فقط بهمن ماه رفتم دکتر اچ دی داد گف برو پریود شدی اسفند بیا دارو بدم من دیگه نرفتم بجاش رفتم دماغمو عمل کردم ی ماه میشه 

امروز ۳۶روزه از اخرین پری میگذره ی هفته پیش چن قطره خونابه اومد موعد پری 

الان با این تفاسیر بی بی زدم همون لحظه دیدم خط نیفتاد دیگ نگاش نکردم ی ربع بعدش رفتم دیدم هاله افتاده درسته بنظرتون؟؟ من بخاطر پی سی فک نمیکردم بدون دارو حامله بشم واسه همون جلوگیری نکردم مث همیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بنظر مثبته. ولی دوستم pco بود بی بی چکاش بعضی اوقات هاله صورتی همینطوری مینداخت. 

دو روز دیگه بزن باید پررنگ تر شده باشه. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
2731

ایشالله بارداری ..فردا صبح یکی دیگه بزن 

بعد از پنج سال ناباروری و سختی کشیدن باردار شدم...میشه اگه امضام خوندید برای مادر شدن همه ی خانوم های منتظر دعا کنید..دعا کنید دخترم سالم و سلامت زیبا و باهوش بیاد بغلم...الهم العجل لولیک الفرج.. 
اولین بارمه هاله میندازه تو این ی سال و نیم 

پس به احتمال زیاد مثبته. الان بری آزمایش ممکنه بزنه مشکوک به علاوه که روز تعطیل هم هست و پیدا کردن آزمایشگاه شبانه روزی یه خورده سخته. 

دو روز دیگه تکرار کن بی بی چک رو. اگر واضح تر بود بعدش برو آزمایش بده. 

ببین بی بی چک من اینطور بود یه هفته صبر کردم بعد رفتم آزمایش بتا نزدیک 1000 بود. برا شما هم بی بی چک خشک بشه پررنگ تر میشه بنظرم رنگش مث بی بی چک من میشه. 

خداوندا مرا اولاد بسیاری عطا فرما... که در راه حسینت لشکری از خون من باشد... شبهای قدر رفت و دیوانه‌ی تو باز... تقویم را به شوقِ محرم زند ورق...کربلا روزی هر کس شد گوارای وجود... آرزو ماندن به دل هم قسمت جامانده‌هاست... بعد زوار حریمت حالی از ماهم بپرس... نوبتی هم باشد آقا نوبت جامانده هاست
پس به احتمال زیاد مثبته. الان بری آزمایش ممکنه بزنه مشکوک به علاوه که روز تعطیل هم هست و پیدا کردن آ ...

بله عزیزم وقتی خشک تر شد پررنگ تر شد فردا دوباره بی بی میزنم پس فردا پیرم ازمایش اگر خدا بخاد

انشالله که هر چی خیره همون پیش بیاد 

بله عزیزم وقتی خشک تر شد پررنگ تر شد فردا دوباره بی بی میزنم پس فردا پیرم ازمایش اگر خدا بخاد انشال ...

انشاالله که مثبت باشه🌹😍

فقط 10 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40