2752
2734
عنوان

از درد و سوزش دارم میمیرم .....

292 بازدید | 16 پست

من دیشب با نامزدم را..بطه داشتم بعدش که رفتم دستشویی با عرض معذرت  اد..رار که اومد سوختم 🤕اشکم دراومد .

قسمت پایین اونجا که فک کنم پر...ینه میگن فک کنم درد میکنه خیلی دس نمیتونم بزنم .شرمنده واضح گفتماا❣

ینی چیزی شده؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خيلى واضح گفتى ديگه🤦🏻‍♀️

نميدونم بايدبرى دكتر

اللهم عجل لوليك الفرج♥️🌹                                       توتاپيكايى ميرم ونظرميدم كه اطلاعات داشته باشم🌹يه خانم فعال،مستقل،پرانرژى،جذاب ومثبت انديش ومثبت نگر😍بخودم وديگران احترام ميذارم بيايدهمگى بهم احترام بذاريم ♥️هرگونه بى احترامى وبحثى روجواب نميدم چون من احترام برام اولويته🥰بيايدباهم خوب باشيم اينطورى دنياجاى قشنگى ميشه❤️❤️❤️❤️❤️

طبیعی نیست این همه درد و سوزش اونم موقع ادرار باید بری دکتر اگه خوب نشذ

میشه برای به خوبی و خوشی فارغ‌التحصیل شدنم و قبول شدن در آزمون دستیاری یه صلوات بفرستید 💝😇 اگه خدا بخواد رزیدنت چشم پزشکی آینده💛🦋                                                                   اینجانب یک عدد اینترن خسته😪 که با بند بند سلول های بدنش منتظر فارغ تحصیل شدنه😁 بله انشالا مرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم😃 رایج ترین سوالی که از دانشجو های پزشکی پرسیده میشه: چرا نرفتی دندون؟ و اما جواب من: به خدا سوگند که اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند(سیس سخنرانی گرفتم 😁) بازم پزشکی رو انتخاب میکنم چرا؟ چون توی این راه با تیکه ای از وجودم (نامزدم) آشنا شدم🙂🌷میشه برای خوشبخت شدنمون و اینکه زودتر کارامون جور بشه بتونیم عروسی بگیریم یه صلوات بفرستی؟👩🏻‍⚕️🧡   امضای بالا رو اصلاح میکنم: فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی:) .

برو دکتر معاینه بشی باید بهت پماد وانتی بیوتیک بده وگرنه دردش بیشتر میشه اب زیاد بخور

قبل وبعد رابطه حتما حموم برین نامزدتم باید انتی بیوتیک بخوره 

از ژل شستشوی واژینال استفاده کن روزی سه بار  ، لباس زیر و شلوار تنگ نپوش