2737
2734
عنوان

کسایی ک سگ دارن بیان😭

| مشاهده متن کامل بحث + 603 بازدید | 42 پست
دادم شکمش ورم کرد بد دوباره زنگ زدم گفت حساسیت داشته

بعد گفت استامینوفن بده؟؟؟؟؟؟

من یک دختر به ظاهر مغرورم .........میخاستم اسم کاربریم خانم گل باشه.........اشتباه تایپی شد  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نباید بدون تجویز دامپزشک به سگتون دارو میدادید. داروهای مشترک بین حیوان و انسان هم داریم اما خیلی از داروهای انسانی برای حیوونا میتونه آسیب زا و حتی سمی باشه. حتما یا ببریتش بیمارستان شبانه روزی که اگه مسموم شده کارای لازم براش انجام بشه و یا حداقل با دامپزشک آنلاین تماس  بگیرید. خود تب بالا هم میتونه خطرناک باشه عزیزم. 

مامانم داد بهش گفتم ب دکترش بگو میگ نه چیزیش نمیشه

مامانت مگه دامپزشکه که تجویز دارو میکنه ؟

از کجا میدونی سرما خورده و آلرژی نیست ؟

یا چیزی تو گلوش گیر نکرده ؟

یا عفونت ریه نیست 

چرا خوددرمانی اشتباه میکنید آخه ؟

باید اون بدبخت رو ببری دکتر 

ممکنه بمیره

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2731
مامانت مگه دامپزشکه که تجویز دارو میکنه ؟ از کجا میدونی سرما خورده و آلرژی نیست ؟ یا چیزی تو گلوش ...

اینقدر آدم اینجوری هست...

بلانسبت اسی از سگ فقط کلاسش رو میذارن!

الان ممکنه این سگ بمیره بعد میگه چطوری ببرمش؟

من سگم چند روز پیش تب کرد شوهرمم نبود

بابامو مجبور کردم با موتور ببریمش دامپزشکی 

خوب شد بردم دکتر فهمید لثه اش عفونت کرده تبش مال اونه

حسبی الله
اینقدر آدم اینجوری هست... بلانسبت اسی از سگ فقط کلاسش رو میذارن! الان ممکنه این سگ بمیره بعد میگه ...

من حامی حیواناتم

به خدا اسیر شدیم از دست خوددرمانی یه عده

چند شب پیش تو داروخانه یه پسری اومده بود ترامادول بگیره واسه یه توله که پیداش کرده

میگم کدوم دکتر احمقی ترامادول تزریفی تجویز کرده ؟ میگه خودم

با بدبختی سگو گرفتیم ازش 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree
2738
من حامی حیواناتم به خدا اسیر شدیم از دست خوددرمانی یه عده چند شب پیش تو داروخانه یه پسری اومده بود ...

باورکن واسه خودش میخواسته 😂😂

سگ داشتن خیلی دردسر داره اما همه فقط قشنگیاشو میبینن..

حسبی الله
باورکن واسه خودش میخواسته 😂😂 سگ داشتن خیلی دردسر داره اما همه فقط قشنگیاشو میبینن..

داروساز داروخونه هم نظرش همین بود 

حتی همسرمم میگفت سگ نداره دروغ میگه 

ولی مجبورش کردم بیفتیم دنبالش و صدای ناله و جیغ سگ رو شنیدم از خونه ای که وارد شد 

میگم که با بدبختی سگ رو گرفتم 

ساعت دوی شب زنگ زدم چند تا از حامیا بیان و 110 و خلاصه بساطی شد

استارتر من بیدارم 

خبری شد بهم بگو

تو مشهد دکتر خوب و بچه های حمایتی زیاد میشناسم