2737
2739

یبوست که شاید بخاطر قرص آهن وفولیک اسید باشه تهوعم که چاره نداره دکتر یه قرص میده ولی اصلااا اثر نکرد برامن تا آخر ماه سوم حالم بد بود درمورد یبوستم چیزایی بخور که خوب کنه مثلا انجیر آلو اینا برا بچه هم خیلی خوبه 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبوست که شاید بخاطر قرص آهن وفولیک اسید باشه تهوعم که چاره نداره دکتر یه قرص میده ولی اصلااا اثر نکر ...

عزیزم تهوع شدید دارم به حدی بی حال میوفتم تحرک هم ندارم یبوستم بدتر شده ...برای یبوست آلو روغن زیتون آب ,میوه سبزی میخورم ولی فایده ندارد 

2731
عزیزم تهوع شدید دارم به حدی بی حال میوفتم تحرک هم ندارم یبوستم بدتر شده ...برای یبوست آلو روغن زیتون ...

باور کن تهوع اصلا خوب شدن نداره برات دمیترون نوشته ؟مصرف میکنی؟من یه مدت مصرف کردم دیدم اثر نداره کلا ولش کردم ولی صبح تا شب یه ماسک جلو دماغم بود که بوی چیزیو حس نکنم بیحال میفتادم اما یبوست من کاهو مصرف میکردم خیلی زیاد واقعا اثر داشت مایعات خیلی زیاد بخور 

خواهشا عقده ای ها ریپلای نکنن حوصله بگو مگو ندارم مرسی اه
باور کن تهوع اصلا خوب شدن نداره برات دمیترون نوشته ؟مصرف میکنی؟من یه مدت مصرف کردم دیدم اثر نداره کل ...

مرسی برای راهنمایی اره دمیترون نوشته تاثیر داره برام ولی چند ساعت فقط .کاهو امتحان نکردم ممنون که گفتی