2733
2734

تاغذا میخورم سرمعدم‌میسوزه سنگینی میکنه مخصوصا اگ غذا یکم‌سنکین باشهذمثل اللن فسنجون خوردم معدم داره اتیش میگیره بعدش کلی عرق چهل گیاه میخورم بی فایدست 

گاهیم‌یجوری دست و‌پام‌میلرزه بیحال میشم حس میکنم فشارم افتاده از معده درد

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤

گردو داره واسه همون سوزش میگیری 

الان پاشو یه قاشق عسل بخور خوب میشی 

نشدی هم شربت ام جی فک کنم از اون بخور 

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از اون قرص سبز ریزا نداری؟ اونا مخصوص معدس هرکی معدش ناراحته داره معمولا

حالا که دوتایی رفتید سمت ماشین عروسش تو چشایه من نگاه کن پاشو آفرین ببوسش.گلایه ماشین عروسش خیلی ام پژمرده بودن،لباسایی که تنش بود اصلنم قشنگ نبودن..
شیر گرم و عسل خیلی برای اروم کردن درد معده خوبه

وای خود عسل بدترم‌میکنه انقدر ب همه چی‌حساسه😖

پدر پشتم‌شکست از رفتن تو 🥀پدر شادی تموم شد توغم تو🥀پدر اون‌همه حرفات کجا رفت🥀همه رفتن بعداز رفتن تو‌🥀پدر تنها شدم‌تنهایی سخته😭😭بابای نازم‌بابای قشنگمدلم‌برات تنگ شده خیلیییی دلم‌برات تنگه لعنت به روزی که رفتی لعنت به لحظه ای که برااخرین بار پاهات و‌بوسیدم لعنت به لحظه ای ک‌ نشستم تا روی صورت ماهت خاک‌ریختن لعنت به همه لحظه هایی که تو‌نیستی اخ که پشتم شکست بعد تو همه خوشیمون باخودت بردی🖤🖤🖤
گردو داره واسه همون سوزش میگیری  الان پاشو یه قاشق عسل بخور خوب میشی  نشدی هم شربت ام جی ...

عسل خیلی اذیتم‌میکنه هر‌مواد غذایی ک‌یکم‌سنگین‌باشه دردشو‌زیاد میکنه 

کلا همه چیییییی اذیتم‌میکنه😖الانم‌ک‌دیگه‌اذان‌دادن‌مجبورم‌ تحمل کنم درد لعنتیش😖

از اون قرص سبز ریزا نداری؟ اونا مخصوص معدس هرکی معدش ناراحته داره معمولا

ن برای مشکلات دیگم‌قرص میخورم دیگ‌برا معدم چون‌میدونم گیاهی درمان میشه نمیخوام قرص 

‌دارو شیمیایی بخورم

بخاطر اب خورشته که ترشه,معدت اسیدش زیاد شده

کلا هرچی‌بخورم‌‌زثد واکنش‌نشون‌میده 

دیشب یکم کباب جیگر خوردم‌یکی‌‌دوتا تیکش‌تقریبا پخته نشده بود کامل ی بلایی سرم اورد که تااروم‌شد‌

الان باز دوباره

کلا هرچی‌بخورم‌‌زثد واکنش‌نشون‌میده  دیشب یکم کباب جیگر خوردم‌یکی‌‌دوتا تیکش‌تقریبا پخته نشده ...

برو دکتر حتما

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)
وای خود عسل بدترم‌میکنه انقدر ب همه چی‌حساسه😖

تو شیر بریز.برادرشوهرم زخم معده داشت دکتر طب سنتی بهش گفته بود تو شیر گرم بریزه بخوره میگفت خیلی خوب بود

شوهرمم هر موقع درد معده اش شروع میشه  شیر گرم میخوره میگه دردم خیلی اروم شد

2706