2733
2734
عنوان

هر کی در مورد ازمایش اسپرم اطلاعاتی داره کمکم کنه .

| مشاهده متن کامل بحث + 1169 بازدید | 30 پست

عزيزم دلیلش که هزار تا علت ميتونه داشته باشه..... استرس کاری.... مصرف بعصی داروها......محیط کار گرم....شلوار تنگ 

اما دکترش ميگه کلا با افزایش سن مورفولوژی پایین تر مياد.

خدایا مرا ببخش به خاطر درهایی که زدم ولی خانه تو نبود 
عزيزم دلیلش که هزار تا علت ميتونه داشته باشه..... استرس کاری.... مصرف بعصی داروها......محیط کار گرم. ...

سلام دوستم 

ببخشید شاید سوالم تکراری باشه ولی میشه خواهش کنم بگی شوهرتون دارو چی خورد و چه مواردی رو دقیقا رعایت کردید ؟؟؟

صبورانه در انتظار عنایت خداوند میمانم و‌ به او توکل میکنم.❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون مامان مرمر جون .. بارداریتم بهت تبریک میگم .... درد منم اینه که نمیره دوباره از بده .......... ...

دوستم میشه بگیربرای تقویت اسپرم همسرتون چی خورد و اینکه بعد از چند ماه باردار شدی؟؟

دوستم میشه بگیربرای تقویت اسپرم همسرتون چی خورد و اینکه بعد از چند ماه باردار شدی؟؟

عزیزم همسرم فقط دو ماهی قرص فرتیل اید رو مصرف کرد. بعدش آزمایش اسپرم داد سرعت بهتر شده بود. اما مورفولوژی لب مرز بود. منم چند ماه بعدش باردار شدم 

2731
عزیزم همسرم فقط دو ماهی قرص فرتیل اید رو مصرف کرد. بعدش آزمایش اسپرم داد سرعت بهتر شده بود. اما مورف ...

مرسی دوستم 

تعدادش ۱۰۵ میلیون

مورفو ۱۶ درصد و تحرک ۲۷ که فقط تحرک توی رنج ازمایشگاه کم بود.

دکتر هم ویتامین ای و الکارنتین داد

من خودم برای تقویت بیشتر قرصهای دیگه را دادم.

به نظرت خوبه؟؟

عزیزم من یه دختر8ساله دارم یه دخترم چهارسال پیش وقتی هفتونیم ماهه بود به علت تشنج بدون دلیل ک مشخص نشد فوت کرد.

یسالونیم پیشم یه بارداری مولار داشتم ک شیمی درمانی کردم و بعد از یکسال باهمسرم رفتیم آزمایش ژنتیک دادیم ک اون خیلی مهم نیس دربارش بگم همسرمم اورولوژ رفت فهمید واریکوسل داره که چهارماه بعد از عمل آز داد وگفتن خداروشکر خیلی بهترشده. خواستم از شما خواهش کنم با توجه به این که شما هم تجربه مولار داشتین بهم بگین که کامل توضیح بدین که چیکار کردین باردارشدین من تا الان اقدامی نکردم و تنها ماه پیش یک آی یو آی تعیین جنسیت ناموفق داشتم

عزیزم من کار خاصی نکردم.... فقط هر ماه آزمایش تیتر بتا میدادم که مطمین بشم بتا دیگه کاملا منفی شده....دکترم بعد یک سال اجازه بارداری مجدد داد.....البته چند ماه بعد اینکه تیتر بتا منفی شد دیگه میتونی اقدام کنی 

عزیزم من یه دختر8ساله دارم یه دخترم چهارسال پیش وقتی هفتونیم ماهه بود به علت تشنج بدون دلیل ک مشخص ن ...

عزیزم من تو پیام شخصی هر کاری کردم جوابم ارسال نشد و خطا داد....همین جا ناچار جواب میدم 

2738

عزیزم من چند سال منتظر بارداری بودم اما در نهایت دیگه از رعایت نکات برای پسر دار شدن خسته شدم و چند ماه هیچ چیزی رو رعایت نمی‌کردم....و ماه آخر فقط یه روز در میان بعد پاکی اقدام رفتم و فقط لطف خدا شامل حالم شد 

فقط چند نکته از تجربیات خودم رو میگم....در مورد کیت حتماً روزی دوبار کیت بزن یکی صبح....یکی حدود سه چهار ظهر...چون لحظه ای که خط پایینی پررنگ‌تر از بالایی میشه رو از دست ندی.....هر وقت این اتفاق افتاد فقط سریعاً اقدام برو....هر چی فاصله کمتر بندازی بهتره.

ورزش مخصوصا پیاده روی برای فعال کردن تخمدان ها و تولید تخمک با کیفیت خیلی خوبه... از اول پری تا روز تخمک گذاری......حجامت هم خیلی خوبه مخصوصا برای تو که بارداری مولار داشتی....... اقدام اول صبح باشه خیلی بهتر از اقدام آخر شب هست....بله خوردن آسپرین هم برای رقیق شدن خون خوبه........

عزیزم خیلی ممنونم من روز دوازدهم اقدام داشتم درصورتی که خط، پایینی کیت کمرنگ تر شده بود چون روز قبلش که تقریبا همرنگ بودن قمر درعقرب بود که بیستو ششم شهریور میشد حالا باز دیروز عصر حدودا ساعت هفت زدم خط پایینی خیلی پررنگ تر از بالایی بود اما مهمون داشتم وخیلی خسته بودم امروز برم اقدام بنظرت؟ امروز روز هجده سیکلمه

یعنی ممکنه تو ازمایش جدیدش یه دفه همه چی نرمال بشه ؟ یعنی انقدر اختلاف پیدا بشه ؟ اخه کلاس a صفره ک ...

عزیزم حتما حتما هم بگو بره مرکز ناباروری از بده چون ازمایشگاهای عادی اصلا جوابشون دقیق نیست

با یه صلوات آمین بگو خواهرگلم.خدایا هرکی چشمش به این امضا افتاد همون لحظه دلشو شاد کن.اگه دختره یه بخت خوب نصیبش کن.اگه منتظره دامنشو سبز کن.اگه غصه داره خدایا به بزرگیت قسمت میدم ارامشی از جنس خودت نصیبش کن.اگه مستاجره صاحب خونش کن.اگه با شوهرش مشکل داره دلشونو به هم رضا کن.خدایا خیلی از دوستام ناراحتی هایی دارن که نمیتونن بیان کنن اونا فقط تورو دارن جوری به خودت نزدیکشون کن که ناراحتیشونو فراموش کنن.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.
عزیزم خیلی ممنونم من روز دوازدهم اقدام داشتم درصورتی که خط، پایینی کیت کمرنگ تر شده بود چون روز قبلش ...

ببخشید عزیزم من دیر به نینی سایت سر میزنم... بهترین زمان اقدام فوری بعد از پررنگ شدن خط پایینی هست... این که تو میگی دیروز عصر خط پایینی پررنگ تر بوده و فرداش اقدام بری یه کم دیره و ریسکه 

عزیزم حتما حتما هم بگو بره مرکز ناباروری از بده چون ازمایشگاهای عادی اصلا جوابشون دقیق نیست

ممنون عزیزم....این تاپیک برای خیلی وقت پیشه و خدا رو شکر الآن پسرم چهار ساله شده 

2706