2737
2739
عنوان

خوهرااا بیاید جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 44 پست

کتری و قوری که باشع 

سماور واقعا نیاز میشع مخصوصا برا مهمون زیاد چای که بالا سماور دم میشع طعمش خیلی عالیه 

ما سماور استفاده می‌کنیم عموم اینا کتری قوری همیشع میگن طعم چای شما خیلی خوبه با این که مارکش هم یکیه

Çok zormuş be yürek yanarken nasip diyip susmak♡
چرا؟ روزانه میخورید قهوه؟

بله روزانه استفاده دارم

قهوه های مختلف میشه درست کرد

مقرون به صرفه هست و تو سفر استفاده میشه و تو کیف راحت جا میشه و زیبایی خودشم داره

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بله روزانه استفاده دارم قهوه های مختلف میشه درست کرد مقرون به صرفه هست و تو سفر استفاده میشه و تو ...

نامزدم داره ولی دلم اسپرسوساز میخاد😕😕 بخاطر کاپوچینو و اینا .میگم‌ینی سماور نخرم اسپرسوساز بخرم یا نه ضرر میکنم

اره واقعا سعی کردم بصرفه خرید کنم اما یا چایساز یا سماور مامانم میگه باید باشه . خودم اسپرسوساز میخا ...

چایساز من برا جهیزیم خربده بودم از این مدل قدیمیا بعد هی شوهرم میگفت چیه چاییاز بدمزست و فلان ، اخر جمع کردم ، یه کتری قوری دارم ، رو اون میذارم ، سماور بنظرم به کارت نمیاد بعد سعی کن خونتو مدرن و شیک بچینی ، یه مدل کتری قوری برقی یا همون چایساز اومده فکر کنم دو و  خورده ای باشه که بالاش قوریه پایینش کتری ، مدل جدیدا ، اونارم دوست و اشنا داشتن راضی بودن 

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
2731
کتری و قوری که باشع  سماور واقعا نیاز میشع مخصوصا برا مهمون زیاد چای که بالا سماور دم میشع طعم ...

سماور خوبیش اینه لازم نیس هی کتریو بلند‌کنی ابجوش بریزی

ولی خب خوشگل نیس😂 

میدونی مامانم میگه زشته نباشه و اینا.بعد نامزدمم سماور دارن میگفت خوبه و اینا گفتش نخری ام خودم میخر ...

پس بخرسماور

پس فردابرمیکرده‌میگه جهازت‌ناقص بوده

فوقش میذاری انباری،ازکتری قوریت استفاده میکنی

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️
نامزدم داره ولی دلم اسپرسوساز میخاد😕😕 بخاطر کاپوچینو و اینا .میگم‌ینی سماور نخرم اسپرسوساز بخرم یا ...

من استفاده از وسیله برام خیلی مهمه 

ببین ازش استفاده میکنی یا صرفا یه چیزیه که فکر میکنی قراره ازش استفاده کنی اما تو شرایط واقعی نه

الکی چیزایی نخر که بمونه تو خونه

اگر شک داری به خریدش فعلا نخر پولشو نگه دار وارد زندگی که شدی دیدی کمبودشو حس میکنی با همون پول برو بخر

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /
2740
اره واقعا سعی کردم بصرفه خرید کنم اما یا چایساز یا سماور مامانم میگه باید باشه . خودم اسپرسوساز میخا ...

این مدلی منظورمه

ماهیها از تلاطم دریا به خدا شکایت کردند و چون دریا آرام شد، خود را اسیر صیاد دیدند ...... تلاطم زندگی حکمت خداست، اگر هم دریا گاهی نا آرام شد برایتان دل آرام آرزو دارم 🌹
من استفاده از وسیله برام خیلی مهمه  ببین ازش استفاده میکنی یا صرفا یه چیزیه که فکر میکنی قراره ...

من شاغلم صبحا یه قهوه میزنم تا راه بیفتم ولی خب اسپرسوساز نداریم نمیدونم بااون کار میکنم یا نه راحتی برام مهمه