2733
2739
عنوان

خوهرااا بیاید جهیزیه

| مشاهده متن کامل بحث + 470 بازدید | 44 پست

سماورکه اصصصلا

سماوربرامامان بزرگاخوبه

همون‌کافیه ولی اگه خیلی دلت میخادیه روگازی بخرخیلی بهتره،من فلاسک‌وروگازی وچایسازدارم

فقط ازروگازیه استفاده میکنم

ومابخشیدیم وبه خداشکایت بردیم دردهایمان را! باشدکه خودجبران کندضربه هایتان را!🙂❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگر چای خور هستین حتما سماور بگیر چون چای،چایساز واقعا بدمزه هست روش انگار چربیه

چایخور ک نیستیم ولی کتری قوری هم‌سنگینه هم اینکه نامزدم اینا سماور دارن خودشون میگه خیلی خوبه ‌

بچه ها میدونید چیه دستام لاغره اذیت میشم کتری بلند کنم چای بریزم😬

منم چون میدونم کتری رو گازیا بخاطر غذا درست کردن کثیف و چرب میشه دوست ندارم....ولی سماور جاش جداست مجبور نیستی هی داخلش آب بریزی و ....

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯
2740
اگه پر جمعیت نیستید سماور و بی خیال شو ، کتری قوری بهتره ، جهیزیه هم زیاد نگیر ، الانم که هزینه ها ، ...

اره واقعا سعی کردم بصرفه خرید کنم اما یا چایساز یا سماور مامانم میگه باید باشه . خودم اسپرسوساز میخام

سماورکه اصصصلا سماوربرامامان بزرگاخوبه همون‌کافیه ولی اگه خیلی دلت میخادیه روگازی بخرخیلی بهتره،من ...

میدونی مامانم میگه زشته نباشه و اینا.بعد نامزدمم سماور دارن میگفت خوبه و اینا گفتش نخری ام خودم میخرم ی روزی حالا موندم چیکارکنم

اسپرسوساز چی

یه موکوپات(املاشو خیلی مطمئن نیستم) میگیرم که بیشتر ازش استفاده میکنم 

خیلی از اسپرسوساز استفاده ندارم 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک: اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده :/ . هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه. / والا خیلی پرسیدید امضا‌مو عوض کردم😂 فعلا همون تیچر و کوچ اموزشی بودن بیشتر از بقیه شغلام دوس دارم همون خوبه صدام کنید :) /