2737
2734
عنوان

شما جای ما بودید چه جوابی میدادین

150 بازدید | 11 پست

خانوما شوهر من اون موقع که هنوز ازدواج نکرده بودیم خونه مادر شوهرم اصفهان بود برای کار رفت تهران اونجا خونه یه فامیل دورشون موند.خدایی هم دمش گرم که گذاشت مدتی شوهرم اونجا زندگی کنه .بعد از عقد تا الان که چند ساله گذشته نه اون مارو خونش پاگشا کرد نه ما خودمون سرزدیم به نظرتون حق با اوناس که گله کنن نیومدید یه سر بزنید یا حق با ما که رسم داریم تا جایی با گشامون نکردن مریم.امسال گفتیم برا عید دیدنی بریم خونشون زنگ زدیم کلی تیکه انداخت و می‌گفت به شوهرم چقدر بیمعرفتین

عروس و داماد را تا پاگشا نکنن جایی نمیرن ‌ حتی خواهرشوهر یا برادرشوهر باشه و‌‌‌‌....

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هیچ جوابی نده انگار نشنیدی 

اگه مستقیم صحبت کرد محترمانه جواب بده و بدون حرص خوردن

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ما رسم پاگشارو فقط تو خانواده نزدیک داریم یعنی خواهر و برادر یا دیگه خیلی لطف کنن خاله و دایی و اینا

از فامیل دور انتظار پاگشا نداریم و موقعیتش پیش بیاد همینجوری میریم

این جمله‌ی " زنی که خرج نداره ارج نداره " که ملت اینجا میگن رو من اولین بار اینجا شنیدم😶پیرزن های اطراف من همیشه میگفتن "زن باید کار کنه و پول داشته باشه که پس فردا شوهرش خواست باسنشو بخارونه، فکر نکنه می خواد از جیبش پول دربیاره و بهش بده"😏
عروس و داماد را تا پاگشا نکنن جایی نمیرن ‌ حتی خواهرشوهر یا برادرشوهر باشه و‌‌‌‌....

اخه با این که فامیل دور بودیم کلی هوا شوهرمو داشتند تو خونش راه دادن تو شهر غریب.ولی خب انتظار دعوت داشتیم

2738

عزیزم من بعد عروسی هیچ کی دعوام نکرد ازون طرف!بعد از سه سال رفتیم اینقدر بی محل بودن هموشن ک نگو،،اینم بگم از همشون هم از لحاظ تحصیلات و قیافه خ سرترم هم از شوهرم هم از کل خونوادشون..وای چقدر من بدبختم