2737
2739

یه بسته کوچیک سبزی آش دارم فک کنم اندازه یه قابلمه معمولی و برای دو نفر باشه منم می‌خوام امتحانی برای خودمو شوهرم درست کنم ببینم چطوری میشه...اما اندازه حبوباتش رو نمی‌دونم برای دو نفر.میتونید راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یه استکان نخودیه استکان لوبیاجیتی یه استکان بیشترعدس نمیدونم سبزیت چقدردومشت میشه؟

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩
2738

سلام دو قاشق نخود دوقاشق لوبیا یه قاشق عدس رو خیس بده و بپز ...یه پیاز بزرگ رو رنده کن ...سرخ کن ...بعد سبزی رو بریز توش تفت بده ...بعد حبوبات رو ..‌‌بعد آب بریز ...با شعله ملایم جوش بیاد ...راستی برای لعابش نصف استکان جو پرک بریز ..درآخر رشته به اندازه ۲۰ رشته آش رو خرد کن بریز توش ...تا جا بیفته ...کشک و نعنا داغ هم بسته به سلیقه روش تزئین کن 

یه روزی مثل همین امروز  نه موی سپید داشتم نه غصه و دغدغه برای فردا .درست مثل امروز  دخترم بی دغدغه مست جوانیم بودم و  در اوج ...  اما الان من می دونم که چقدر زمان زود می گذره... پس  دخترا و پسرای  من قدر لحظاتون رو خوب بدونید ((مادری))
آره دو مشت میشه 

اوکی پس فنجونی بریزاول پیازداغ کن قشنگ یه قاشق نعناخشکبریزهمون لحظه حبوبات بریزاگه نپختی اول حتماازشب قبل خیس کن لوبیاونخودروبریزبپزن بعدکه نیم پخت شدعدس روبریزبعد پخت سبزی روبریزاخرسررشته اونودیگه خودت متوجه میشی رشته چقدربریزی چون سلیقه هامتفاوت میتونی یه کوچولواسفناج بریزی قاطی کنی باهش سبزیت زیادترشه 

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩