2737
2734

سلام من تازه عروسم والبته زیادم به گل گیاه علاقه ندارم ولی ب درخاست همسرم میخام بگیرم(مدلشوبراتون میفرستم)

کسی هست اینجا داشنه باشع؟دردسرنداره؟

بعدبنظرتون خونه روشیک میکنه؟

میخام کنارمیزتی وی بزارم

دقیقاهمین نه ولی منطورم همین سبکه

عزیزم من ندارم ولی کنار میز تی وی نزار جای دیگه بزار

خدایی من .خدایی مهربونم مادرمو بهم ببخش..شفاش بده و بزار کنارم بمونه بیشتر از این بیکسم نکن.خدایا التماست میکنم مادرمو شفابده😔🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خونخ بوی خاک یا گل نمیدههه

حاجت داری که دلت میخواد بهش برسی؟؟ سبزقباا می شناسی ؟اگر نمیشناسی بیاا تاپیکم دست خالی از پیشش نمیایی حاحتتو میده حاجت خودمو داده تاپیکم بخونید می بینید حاجت دوستان رو هم داده انشالله حاجت روا بشید برای منم دعا کنید🌱🌷
2731

این سبکی نخر انگار خونه رو شلخته نشون میده منم همسرم خرید ولی شما تازه عروسی نخر خشکل نمیشه برا کنار تی وی

به جاش استند تکی بخر که پایه داره جایه دونه گلدون میشه گل بزرگ براش بخر خشکل میشه  

خدایاشکرت بخاطرهمه نعمتهای که میبینم ونمیبینم  خداجونم عزیزای دلم سالم نگهدار  
2738

من دارم خونم پر از گله... تقریبا همینه ولی سفید رنگه

سعی میکنم عاقلانه و دلسوزانه جواب بدم..چون ما برای جوابهایی ک اینجا ب دیگران میدیم در پیشگاه خدا جوابگو خواهیم بود..دوست عزیز راهکار نداری ساکت باش..با حرفات گند ب زندگی مردم نزن

تازه عروسید ی گل زیبا بزرگ بخرید بهتره تا گل های کوچولو کوچولو 

مگه داخل تراس بزارید 

ب نظرم استند زیبایی نداره 

گل برگ انجیری یوکا کاج طبقه ایی 

کاکتوس 

سانسوریا و …این گل ها زیبا هستن

خدای مهربونم ، نعمت و رحمتت خیلی بیشتر از نگرانی ماست… من همه ی امیدم خداست🤲🌱 خدایانعمت فرزند به همه ی چشم انتظارا ببخش.. خدایا تا آخرش سلامت و صالح برای همه ی ما چشم انتظارا نگهش دار… خدایا دوستتدارم .. شکرت همه ی امید ما ، خدای قشنگم❤️
2706