2737
2739
عنوان

سطل اشغال احساسات دیگران نباشیم❌

448 بازدید | 28 پست

خودمو میگما شماها که دسته گلی ن 

شوهر من حال بدشو سر من خالی میکنه 

انگار من سطل زباله احساسات منفی شم 

حال خودشو خوب میکنه ولی منو بهم میریزه 

همه این چیزارو میدونم هزاربارم در طول روز به خودم میگم ولی باز اعصابم و به راحتی بهم میریزه 

شماها عین من نباشین

💔

عزیزممممم💔

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خب وقتي هم تو حالت خوب نيست با اون حرف بزن خوب بشي

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.

من مجردم ولی این حسو با ی چن تا از دخترای همکارم دارم،من چون آرومم فک میکنن از خودراضیم کلاس میذارن برام،منو قاطی کاراشون نیمکنن،دور میشینن ازم و...منم فقط نفرینشون میکنم🚶‍♀️🚶‍♀️🚶‍♀️

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
خب وقتي هم تو حالت خوب نيست با اون حرف بزن خوب بشي

مردا اصولا حوصله زیاد حرف گوش کردن ندارن باید تو دو کلمه براشون اصل مطلب و بگی یا شایدم مال من اینجوریه 

من هیچ وقت نشده باهاش درد و دل کنم وقتایی که دلم میگیره یه صندلی گذاشتم تو بالکن اتاق خواب یه پتو برمیدارم میشینم اونجا اهنگ گوش میدم گریه میکنم ☹️دلم به حال خودم سوخت😅😂

💔
2706