2733
2739

این تاپیک اخرمه,اول بگم من برا یه مراسم مهم رفتم خونه ی پدرم یه شهر دگ چندروز اونجا بودم شوهرم به بهونه با من قهر کرد بعد متوجه شدم رفته مسافرت کلی گریه کردم ک منه تازه عروس رو یبار نبرد ماه عسل بعد زود با دوستاش رفت شمال سه روز،مامانمم دید ناراحتم به خاله ی شوهرم ک خونشون بود گفت که خواهرزادت دخترمو اذیت میکنه یعنی چی اینکارا (مادرشوهرمم هرچی از من میبینه به مادربزرگ و خاله هام میگه مامانمم مثل خودشون رفتار کرد)بعد خاله ی شوهرمم به مادرشوهرم گفت شوهرمم فهمید اومد‌خونه ک مامانت چی گفتهههه گفتم من خبر ندارم همش دنبال بحث بود محلش ندادم امروز باز اومد شروع کرد ک مامانت چی چاخان کرده😳اینو گفت اتیش گرفتم گفتم مامان تو چی میگه همش به بقیه میگه عروسم فلان کرد گفت خب مامانم حق گفته گفتم مامانت خیلی بلده بره پسرشو یادبده ک زنشو ول نکنه بره شمال بعد شروع کرد به چرت و پرت گفتن به خانوادم گفتم شمال رفتی اگه تنهایی نرفتم ابروتو نبردم همه جا گفت تو ک‌ ابرو نراشتی همینجوریشم خجالت میکشیم بگیم عروس این خانواده ای🥲...

بقیشو میزارم الان

‹ چشمِ دنیا بشود کور، تو مستانه برقص.^^🍃🐚 › ️    لینک حذف تاپیک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

ببین گلم فکر کردی خودتو بزنی چه می‌دونم بکشی واسه کسی مهمه نه اینجوری کار شوهرتو راحت می‌کنی بدون مهریه و دردسر راحتش می‌کنی می‌دونو واسش خالی می‌کنی میره یه زن دیگه میگیره کلی هم پشت سرت حرف در میاد که دختره چه مشکلی داشته چه کرده که می‌خاسته خودشو بکشه پس نکن هیچ مردی ارزش اینو نداره به خودت آسیب بزنی