2733
2739

سلام مامانا الهی هرکدومتون نینی میخواهید خدا بهتون بده.برای منم یه صلوات میفرسید به موقع زایمان کنم؟الان ۲۷هفته هستم دلم میخواد ازین هفته های پایین فرار کنم برم بالای ۳۲فقط..

من میدونم که قراره یه نینی سالم بیارم بزودی..توهم برام دعا کن❤اردیبهشت ۱۴۰۱

اَللّهُمَّ‌صَلِّ‌عَلی‌مُحمّدٍوَآلِ‌مُحمّدوَعَجل‌فَرَجَهُم

به نیتت صلوات فرستادم گلم انشاءالله با دل خوش فندوق ت رو بغل بگیری😘😘

میشه به نیت ازدواجم یه صلوات بفرستی عسلم؟🥺💛

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شکمم داری؟ منکه 20هفتم شکم دارم خیلی سختمه برانشست وبرخاست یا خوابیدن... کف پاهامم اول صبح گزگز میکنه

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
2731

برات ۱۴ تا صلوات میفرستم که خدا به خواسته دلت برسونتت

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

😍😍😍۵ تا صلوات فرستادم براتون

لطفا برای منم دعا کنید منم دو قلو باردار شم یکی دختر یکی پسر

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن
2738
😍😍😍۵ تا صلوات فرستادم براتون لطفا برای منم دعا کنید منم دو قلو باردار شم یکی دختر یکی پسر

مرسی قربونت برم.الهی بزودی زوووود دوقلو دار بشی پیش خدا کاری نداره

😍😍😍۵ تا صلوات فرستادم براتون لطفا برای منم دعا کنید منم دو قلو باردار شم یکی دختر یکی پسر

جنسیتش یکی باشه خیلی بهتره... اونجوری یکم سخته 

✨سپیده که سر بزند در این بیشه‌زار خزان زده شاید گلی بروید شبیه آنچه در بهار بوئیدیم پس به نام زندگی هرگز نگو هرگز...✨
انشالله ب موقع زایمان میکنی و دلت برای این روزا تنگ میشه😁

ایشالله عزیزم به هرچی میخوای برسی الهی

انقد تا الان اذیت شدم فکر نکنم تنگ بشه فقط میخوام برسم به بچه هام 

منم ۲۵ ام  البته یه قلو . شما چند کیلو اصافه کردی تا الان؟

من 20هفتم تااخرین سونویی که رفتم5کیلو اضاف کردم برادوقلو... شماچی؟ 

2706