2733
2734
عنوان

تعبیر خوابمو کی میدونه؟؟

169 بازدید | 25 پست

ی آقایی رو میشناسم که خودش توی خوابم نبود عموش و زن عموش و مادربزرگش در یک کوه نشسته بودن مثلاً مهمون ما بودن بعد عموم اومد جلوشون گوسفند بکشه . این خوابو ۳ الی ۴ روز بعد از عید قربان دیدم 

تعبیر خواب خرافاته و حقیقتی نداره

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
[QUOTE=282698139]تعبیر خواب خرافاته و حقیقتی نداره[/QUOTEاخه اکثر خوابام درست در میاد

عزیز دل، تکرار شدن یک تجربه دلیلی برای صحیح بودنش نیست.

شما اگر یک تاس رو بندازی ممکنه ده بار پشت سر هم عدد ۶ بیاد، این دلیلی میشه که بگیم بار یازدهم هم باز عدد ۶ میاد؟!

تا که در گستره عالم خاک                                           پارسی پابرجاست                                                                   نام فردوسی هست                                              ‌                   تا که آواز و موسیقی ایران زنده است                                         نام زیبای تو آراسته اش خواهد ساخت                              به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 
[QUOTE=282698283]از دست دادن چیزی که مهم نیست،  رفت امد خانوادگی ،.. فعلا  همین رو میشه در ...

خب میشه یه مهمونی مثل مراسم خواستگاری ، جشن تولد ، عروسی و جشن فارغ التحصیلی و موفقیت هم دید 

خب میشه یه مهمونی مثل مراسم خواستگاری ، جشن تولد ، عروسی و جشن فارغ التحصیلی و موفقیت هم دید  

میشه خواب منم بگید؟

خواب دیدم چند تا ( ۳ تا )عنکبوت بزرگ (خیلی بزرگتر از حالت عادی) و یه حشره عجیب بزرگ از شکاف سقف وارد خونه شد و پایین اومد.البته کاری نداشت. این دقیقا تعبیر خاصی داره؟!

2706