2733
2739
عنوان

شمال رو با خاک یکسان کردید

1697 بازدید | 119 پست

ببینید دوستان حالا شمایی که تو این سایت هستید رو نمیدونم ولی کسایی که اومدید شمال،گیلان،مازندران 

کیفتون رو کردید؟حال و هواتون عوض شد؟روحتون تازه شد؟جوج زدید؟با شلوارک و دمپایی انگشتی چندصد کیلومتر کوبیدید اومدید توی ترافیک سفره پهن کردید و از هوا لذت بردید؟خداروشکر ایشالا همیشه اینطور لذت ببرید اما اینکه گند زده به طبیعت بحث شعور خودتو میرسونه.اینکه ما پا میذاریم از لای آشغالا باید رد بشیم نشون دهنده این هست که خانواده برای تربیت شما دوست عزیز وقت صرف نکرده.نابود کردید،کوه های رامسر و چابکسر و اینور شرق گیلان تا چندسال دیگه بخاطر ساخت و ساز شما ریزش خواهد کرد.منابع طبیعی مون رو دارید نابود میکنید.دریا پر شده از پلاستیک.ما واسه این آب و خاک زحمت کشیدیم خودِ من که تو رشت زندگی میکنم و اکثر مردم گیلان شهر و استانمون رو تمیز نگه میداریم چون غیرت داریم سرش،چون بی غیرت نیستیم

بخدا قسم اینکه میای قلیون میکشی با رکابی و شلوارک وسط جاده اسمش لذت بردن نیست

عاقل باشید بچه ها از شما یاد میگیرن،بفهمید که دارید چیکار میکنید.قدمتون سر چشم ولی بخوایید ضربه بزنید به طبیعت ما که میرزا کوچک سرش رو فدای این خاک کرد ما بر نمیتابیم.عاقل باشید

برادرِ تمام اعضای دوست داشتنی سایت🙏ای عزیزانی که میگید چرا آقایون میان تو سایت،آزادی بیان چی شد پس؟آقا بخدا مرد ام،به ولله کاربر آقام.داداشی شما حساب میشم ناموسا ولم کنییییید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همین هایی که اسی گفت رو برای ساحل قشنگ خلیج فارس هم درنظر داشته باشین عزیزان.... حیفه خیلی حیفه... من امروز اولین بار بود تو تعطیلات رفتم دیدم واقعا پوکونده بودن شهر و ساحل رو... 

پسر قشنگم صحیح و سالم اومد بغلم، خدایا ممنونتم که زیباترین فرشته ات رو برام فرستادی، هرچقدر شکرت کنم کمه، خدایا دامن هر ارزومندی رو سبز کن، پسر منم زیر سایه خودت و اهل بیت صحیح و سالم برام حفظ کن☆آمــین☆  بقیه امضام واسه دوره زیبای بارداریمه دلم میخواد بمونه اینجا😍✅️اگه چشمتون به امضام افتاد لطف کنید و برای همه خانمای باردار دعا کنید که دوره بارداری راحتی رو بگذرونن،گاهی روزها و شبا خیلی سخت میشن،مثل امشب که دوست دارم از شدت  حال بدم ساعتها بلند بلند گریه کنم...🥲♡♡♡نینی سایتیا بعضیاتون واقعا خوش قلب و مهربونید من براتون از خدا طلب خیر میکنم امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیفته♡♡♡در تاریخ۱۶ آذر۴۰۱ ساعت ۶غروب دومین بیبی چکم مثبت شد ساعت۸:۳۰شب رفتم آزمایشگاه و تست بتام هم مثبت شد به لطف خدا و نگاه اهل بیت😍خدایا به قلب همه منتظرا نظر کن💖💖💖خدایا به من فرزندی سالم و صالح و زیبا بده و من رو در مسیر زیبا و ناشناخته‌ی مادری یاری کن♡ ۷دیماه۴۰۱ صدای قلب کوچیکت رو شنیدم...خدا برام صحیح و سالم نگهت داره جان مادر...امروز۱۱/11/401غربالگری اول رو رفتیم مامانی دکتر سونو گفت سالمی خداروشکر ولی گفت جنسیتتو نمیتونم فعلا بگم.من قربونت بشم که انقد شیطون بلا و ناقلا بودی و یجا بند نمیشدی😘همینکه سالمی عالیه جنسیتتو بعدا میفهمیم.امروز۲۱اسفند فهمیدم تویی که تو دل منی یه پسر قشنگی همه اعضاتو دونه دونه با بابایی دکتر بهمون نشون داد😍پسر جونم ما عاشقتیم و خدارو بخاطر داشتنت بی نهایت شاکریم، 17بهمن402اولین دندونات جوونه زدن و من خوشحالترین مامان دنیام🥹خدایا شکرت ☆☆☆یک عضو قدیمــیِ تعلیق شده...!
2738

درست میگی 

ملایم تر هم نمیشه گفت کسی گوش نمیکنه

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      

بیخیال عزیزم الان میان میگن ما اومدیم شمال ،شما شمالیا رو از گشنگی نجات بدیم 

انگار بیان اینجا تو طبیعت بشینن و نون و گوجه بخورن چه سرمایه عزیزمی وارد شمال کردن 

حالا بماند خود گوجه و نون رو از شهر خودشون خریدن و اومدن

در تاریخ ۹۹/۱۰/۱ 
2706