2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خواهش میکنم به این چیزا باور نداشته باشید:///چه ربطی داره اخههه

نمیدونممم منم باور نداشتم همینجوری پرسیدم ولی گفت نه قبول نمیشم یه جورییی شدممم ترسیدم بخدا

2731
2738

نه بابا اون من میشناسم اصلا حس ششمی نبوده نیست، 

خودم به مطمعن میگم قبولیت صددرصد اگه الکی گفته باشم هر چی دوست داشی بگو 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم 

ی چی گفته تو چرا باور می‌کنی آخه استغفرالله مگ خداست اشتباه کردی اصلا ازش پرسیدی همش چرته

انشا ٕ الله تو هیچ خونه ای مریض نباشه....گرفتار نباشه... دلشکسته نباشه..نا امید نباشه..بدهکار نباااااشه .... سایه همه پدر مادرا رو سر بچه هاشون باشه....خدایا غمو از دلامون دور کن ارزو ب دلمون نکن بهمون ارامش و سلامتی بده  انشا ٕ الله هر کی هر ارویی داره بهش برسه انشا ٕ الله هر چی ک ب صلاحمونه برامون اتفاق بیفته ی عالمه ارزو و دعای خوب تقدیم تو ک داری امضامو میخونی...اگ امضامو خوندی دعا کن سال دیگ تو خونه خودم باشم😉😍....خدایا خودت حافظ عزیزانمون باش.. آمین یا رب العالمین 
خداکنههه

ان شاء الله موفق میشی نگران نباش عزیزم 

کاربر آقا هستم،  یه وقت فکر نکنید دخترم   بگید عزیزم گلم بعدا عذاب وجدان بگیرید خدای نکرده خودکشي کنید گفته باشم