2733
2739
عنوان

روز تولدمه و من دلم گرفتس

| مشاهده متن کامل بحث + 279 بازدید | 31 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تولدت مبارک 

الان بهترین کار اینه مه به جای غصه خوردن پا شی هر اهنگس دوست داری دانلود کنی گوش بدی و موهاتو شونه کنی و ارایش کنی و چایی دم کنی و برای نودت چیزای خوشکزه بیاری بخوری و یه فیلم دانلود کتی ببینی.بهنرین هدیه رو خودت به نودت بده. هیچ کس اندازه خودت به فکرت نیست و نخواهد بود

اصلا حاله چیزیو ندارم  مثلا میخواستم درس بخونم برای کنکور اما با این حاله بد نمیتونم اصلا&n ...

اگه برنامه کنکور تو زندگیت هست که خیلی بهتره.ببین به قول دکتر شکوری زندگی دو بعد داره یا افسردگی یا اضطراب.اگه رویاهات بمیرن و بی رویا بشی افسرده میشی ولی وقتی قدم تو اون راه بذاری مضطرب میشی که میرسم یا نه ولی اضطراب به افسردگی شرف داره.اصلا مهم نیس چه نتیجه ای بگیری به هیچ کیم نگو ولی شرکت کن.بذار درای جدید به روت باز شه.تو اون خونه موندن هیچیو برات رقم نمیزنه.یه زندگی جدید به خودت هدیه بده

2738
ن ۲۰

آخه دخترسنی نداری که برای ازدواج کلی وقت داری خوب جلوهمه وایستا۳۰شدی پشیمون نشی رودروایستی نداشته باش نترس ازپیشامدها گفتگوکن.تولدت مانا

زندگی مثل برق وبادمیگذره باغمم میگذره باخوشی هم میگذره سعی کن باخوشی بگذره بخندبه روی دنیا،دنیابه روت بخنده 🤩🤩🤩🤩

درکت میکنم منم تولدام همیشه دلم میگیره این تولدم که فقط زار میزدم ولی میگذره تولدت مبارک ایشالا غمات ب شادی تبدیل بشن دوستم

واس ما عینکیا شاخ و شونه نکشید ما کافیه عینکامونودربیاریم از دنیامون محو میشید:))
قربونت بشم  واقعا تنهام هیچ کسو ندارم حتی یدل سیر باهاش بخندم یا بغلش گریه کنم  خا ...

قوربونت برم عزیزم 

واقعا ادم درد ودل نکنه دلش میترکه 

شوهر هارو که نگو 

سعی کن کاری انجام بدی مث فرش بافی.خیاطی.بافتنی تا سر گرم بشی

2706