2737
2734
من ۲۲ سالمه سال‌های سال اینجوریم  و الکی قراره اینجوری بمونم ؟؟؟ بخدا افسرده شدم

منم خیلیییی خجالتیم خیلی💔

فق دوبار تلفنی باش حرف زدم اون دوبارم ا استرس نمیدونستم چی بگم خیلی بده

هه خدا سگ د مین ای زندگی ک سیم ساختیه فقط🚶🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظرم همین حرفاتو به جز اعتماد ب نفس پایینت بهش بگو اگه دوست داشت ی جوری رفتار میکنه که حس بدت از دست بره

واس ما عینکیا شاخ و شونه نکشید ما کافیه عینکامونودربیاریم از دنیامون محو میشید:))
اخه بهش گفتم میخوام تو رابطه باشم فعلا :) بعدشم  تو اینستا کلا پاکم کرده نه من اونو دارم نه او ...

عزیزم اگه بهش علاقه داری زودتر پیام بده و بگو میخوام اولین نفری باشم که تولدتو تبریک میگم. براش کلیپ مناسب بفرست. بعدش تشکر کرد بگو امکانش هست دوستیمون اروم اروم پیش بره اگه صلاح بدونی؟ حتما کلمه صلاح بدونی رو بگو اگه واقعا بخواد ادامه میده باهات.

2728

منم بشدت اعتماد به نفس پایینی دارم و درون گرام و نمیتونم درست حرف بزنم و فن بیان پایینی دارم..ساکتم تو خانواده همسر طوری ک اونا فکر میکن مغرورم یا دوس ندارم باهاش ارتباط بگیرم درصورتی ک اینجوری نیست خیلی دوس دارم اجتماعی بشم ولی تا بیام خودمو نشون بدم نمیتونم🥲

خواننده خاموش  از سال ۹۰🥰
بهم میکف تو نمیخوای بهم زنگ بزنی ؟؟ دوست دختر خوبی نیستی  منم بهش گفتم میشه دوست معمولی ب ...

بهت حق میدم برات سخت باشه باهاش ارتباط تلفنی یا حضوری برقرار کنی

منم یکی از بهترین دوستامو سر همین قضایا از دست دادم:)

میدونم سخته ولی کسی که رفته رو ولش کن

رابطه ای که تموم شده

تموم شده

خب؟

من یه دوستی داشتم یه بار خودش با من کات کرد بعد اومد عذرخواهی

ولی هیچوقت رابطمون مث قبل نشد

در کل

درکت میکنم

بیا بگلم🥺

I hate your face but I like your mom's 
2738
2706