2733
2734
عنوان

13 بدر نمیخوام با شوهرم و خانوادش برم

| مشاهده متن کامل بحث + 1892 بازدید | 61 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سعی کنین همیشه تو دست و بال خونواده ی شوهر نباشین که عادت کنن گاهی واقعا نیازه آدم کنار خونواده ی خودش باشه

جاریه من کلا همه جا اولویتش خونواده ی شوهره مثلا میگه روز اول عید فقط باید بریم خونه ی پدرشوهر یا شب یلدا هر سال خونه ی پدرشوهرمه میگه پسر باید کنار پدر مادرش باشه همیشه داداشاشم خونه ی باباشونه.... ولی یه سال باباش سکته کرده بود اینا شب یلدا رفتن خونه ی بابای جاریم ما خونه ی پدرشوهرم بودیم نمیدونین مادرشوهرم چه قدر پشت جاریم حرف زد که ول کرده رفته خونه ی باباش 

خلاصه هر جا راحترین و صلاح میدونین باشین

2738
اه اه انقدر از اين دردسر هاي سيزده بدر بدم ميادددد بين زن و شوهر هميشه كدورت ميندازه بدترر

اره دقیقاااااا 

آقا منو نترکونید دیگه سیم کارت نداریم توخونه میشه لطفا واسم صلوات بفرسین 🏡خونه داربشم  بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ. کاربری دست دو نفره😎هر دو نفرشم خودمم😝 ❤️ماشاالله لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم❤️

خداروشکر واقعن ک با شوهرم فامیل نزدیکیم این دردسرارو نداریم اصن  قبل از ازدواج ما هم کلاا خانوادمون با هم همه جا میرفتن مسافرت سیزده بدر فلان بعد ازدواج هم با هر دو خانواده میریم سیزده به در خدایا شکررر واقن 

اگ فامیل خوب دارید ازدواج فامیلی صد رحمت بهتر از غریبست

دانشجوی پزشکی 💟 متعهد به کارم و مردمم 🤞🏻 من برای داشته هام جنگیدم خدایا هدیه هاتو از من نگیر                      انسان های ضعیف آرزو می‌کنند انسان های قوی تلاش .انسان های قوی اولیت را خود قرار می‌دهند و انسان های ضعیف از خودگذشتگی های بیهوده میکنند انسان ها را رفتارشان در برابر خودشان تفاوت قائل میکند نه شغل و پست  و مقام...!        🌛نی نی سایت گرامی۶بار به علت حق گویی تعلیقم کردی فکر کردی من از حرف حق دست بر میدارم؟!صد بار هم تعلیق کنی من حرف خودمو میزنم و سلام یا علی!🌜
من نمی‌دونم خیلی وقت اینطوریم اصلا نمیتونم با مامانم اینا جایی برم همش خودمم یا دوستام خانواده دیگه ...

منم

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
خداروشکر واقعن ک با شوهرم فامیل نزدیکیم این دردسرارو نداریم اصن   قبل از ازدواج ما هم کلاا خان ...

والا ما ازدواج فامیلی کردیم تموم رابطه ها خراب شد اصلا خوب نیس ازدواج فامیلی 

دردی که میکشی، اشتباهی که میکنی، اشکی که میریزی، حرفی که میشنوی، حس بدی که میگیری، عشقی که نمیگیری، آدمی که از دست میدی، آرامشی که نداری، محبتی که نمیبینی، انتظاری که میکشی، درون ریزی‌ای که داری، قضاوتی که میشی، آرزویی که دفن میکنی، امیدی که خاک میکنی برای هیچکس مهم نیست؛ زور الکی نزن....چقدر این متن از فروغ فرخزاد موده:«هیچ چیز راحتم نمی‌کند. نه دریا، نه آفتاب، نه درخت‌ها، نه آدم‌ها، نه فیلم‌ها، نه لباس‌هایی که تازه خریده‌ام. نمی‌دانم چه کار کنم. بروم و سرم را به درخت‌ها بکوبم، داد بزنم، گریه کنم؛ نمی‌دانم
2706