2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داشتم اسکراب بود و صابون و اینا ولی بدتر پوستم رو اذیت میکرد.  من صورتم حساسه.

وااای میدونید صابون چقدر ضرر داره باعث میشه پوستتون زود پیر بشه

من بهتون ژل ضد آکنه و اسکراب صورت جوش دار پیشنهاد میکنن عالیی هستن 

با فوم شستشوی صورت مناسب پوست حساس 

اگر خواستید درخدمتم🥰

2728
رویال ژلی رو نشنیدم چه سخته بعد برگردن💔🥲 منم میترسیدم از بس نظرای بدو میخوندم دیگه چاره ای نداشتم ...

آره چندین بار برگشتن. ناراحت نباش اصلا چون که حق داری صورتی که دوست داری رو داشته باشی و روحیه خیلی مهمه. فقط حتما آزمایش هارو مرتب بده. فقط یه قرص دیگه هم بود اسپیرونولاکتون هم اینجا نوشتن هم دوستم گفت موثره. عوارضش شاید کمتر باشه. رویال ژلی کلا سیستم ایمنی بدن رو قوی میکنه و از کندو زنبور عسله. من خوردم خیییییلی خوب بود و اصلا انرژیمم میبرد بالا.    

2740

منم خیلی جوشولی بودم👀 ولی همش دستکاری میکردم الان جاشون فرو رفته شده بعضیا 

۷ سال درگیرش بودم

دوسه باری دکتر رفتم اما فقط تا وقتی داروهارو مصرف میکردم خوب بودم پوستم بشدت چربو حال بهم زن بود افسردگی گرفته بودم و کل این ۷ سال رو خونه نشین بودم 

سرانجام مجبور شدم راکوتان بخورم یکسااال... ک کاش زودتر میخوردم.الان خیلی بهترم اما خب هنوزم گاهی جوش میزنم

البته تحت نظر پزشک خوردم با ازمایش و اینا 

فقط بگم اول خونگی درمان کن بعد مواد شیمیایی و کرم و...

کلی ماسکو من امتحان کردم ماسکایی که تو یه هفته تاثیر خیلی خوبی داشتن ماساژ درمانی با یخ بود -‌ماسک آب سیب زمینی-‌ ماسک سفیده ب شرط اینکه رعایت کنی نه دست بزنی نه بزاریش همونجوری بمونه  

یا اَبا عَبدِالله🖤🖤دل اگر نذر حسین است خریدن دارد🖤اشك اگر مال حسین است كه ریختن دارد🖤همه ی عالـم و آدم به فدایت ارباب🖤غم ارباب به دلها چه كشیدن دارد ...یا حسین 
2706