2733
2734
اثر داره ؟؟

بله بعد مدتی جاش محو میشه و دیگه اون قسمت جوش نمیزنه

عکس پروفایل من نیستم و فیکه ! ولی بدلیل شباهت عجیب من و این عکس انتخابم برای پروفایلم شد.         چند دفعه بگم درخواست ندید لعنتیااا ؟ 😐💔 یادتونه چقدر قبلاً مودبانه می‌نوشتم آقایون لطفاً درخواست دوستی ندید ؟ 😂 اما الان دیگه از این خبرا نیس !! چون مودبانه متوجه نمیشید چی میگم باید شبیه خودتون باهاتون رفتار کرد ☺️ پس هر نر مریضی که خواست ، درخواست بده مشکلی نیس فقط این منم که اگه دلم نخواس رد میکنم😜 دلم خواس می‌پذیرم و داخل شخصی دارم براش😂🖕🏻💔 و حتی ممکنه هیچکدوم این کار ها رو انجام ندم و بزارم داخل خماریش بمونی و بلاتکلیف رهات کنم😌 حالا دیگه خود دانید 🤷🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
تونر میخوام بخرم تونر چی بهت ساخت پوست منم چربه

سلام عزیزم من تونر دارم اگه خواستی درخدمتم تونر مخصوص پوست چرب 😊

اگر ایتا و یا روبیکا تلگرام هرچی داری بگو عکسش رو برات بفرستم

چه چیزهای بهت داد؟؟

یه کرم کنترل کننده چربی پوست داده بود که بدرد نمیخورد

من خودم یه آبرسان و کنترل کننده چربی لافارر و یه ژل شست شوش رو خریدم از داروخونه

آزمایش برام نوشت بعد کنترل کردو راکوتان نوشت همونی کع همه ازش فرارین😂 ولی خب من هرماه ازمایش دادم تحت نظر هیچی نشد من صورتم پررررر جوش بودااا پررر 

چهل روز هر روز صب ناشتا خاکشیر بخور کبدتو پاکسازی کن

روتین پوستیم داشته باش مثلا صورتت چربه ابرسان و ژل شست و شو مخصوصش رو بگیر آرایش نکن بیرون رفتی ضد افتاب بزن  بنظر من بهترین راه اینه بری پیش یه دکتر خوب ..

2706