2733
2734

مادرشوهرم هیچکس مریض شه براش مهم نیست و حتی یه زنگ نمیزنه بپرسه حالتون چطوره نه تنها ما بلکه هیچکس دیگه 

ولی خودش کوچکترین مریضی که میگیره همه موظفن ببرنش دکتر و جویای احوالش بشن 

اکثرا  اینجورین 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

اگه وضع ما رو ببینی امیدوارین فرد میشی به خودت 

کلثوم اکبری هستومه ساکن ساری . مه جنون دست دادومه مه دست نیه . سیزده تا بیه چهارده تا بیه پونزده تا بین ندونمبه. ندونمبه یه ماه کشیه بیست روز کشیه دو ماه کشیه یکسال کشیه ندونمبه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به تاپیک آخر من راهنمایی کنید دا 

2728
وضع شما چیه ؟

مادرشوهر مادرم که مادربزرگ من میشه ( فقط اسما ) عمه مادرمه . ما هم به اون میگیم عمه . یک بار تو عمرش نگفته به من مهسا جاااان . یک بار . مرگ و زندگیمون براش مهم نیست اونقدر خودخواه و شیطان هست 

بله حق داری 

مادرشوهر من .من تو بارداری کرونا گرفتم باشوهرم .اون موقع که همه از کرونا می ترسیدن 

زنگ میزد فقط حال شوهرم میپرسید اصلا حال من نمی پرسید 

یا هروقت مریض شم محاله حالی ازم بپرسه 

ولی پدرمن پنج روز بود فوت کرده بود این سرما خورد .با ما قطع ارتباط کرده میگه چرا عروسم و مادرش زنگ نزدن حال منو بپرسن 

یا چرا تو مسجد من وارد شدم عروسم به پای من بلند نشد

آخه کودن من تو چه شرایطی بودم زنگ بزنم حالتو بپرسم یا تو مسجدختم پدرم  به پای تو بلند شم 

خوبه هیشکی حتی بچه های خودش جدی نمی گیرنش و به پاس بلند نمیشن

وضع شما چیه ؟

مادرم ۲۵ سال خونه اون طبقه پایین عروس بود . مثل یه برده باهاش رفتار میکرد 

2740

فرشی که برای کمک جهاز مادرم خریده بودند دو سال بعد از زیرش کشیدن بیرون گفتن بده به ما اینو ما خریدیم پس باید بدی به ما یا تک دخترم . حلقه ازدواجشو گرفت باورت میشه .