2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
هستم بفرمایید

این آقا راست میگه بنده خدا توسط این زنه بد کاره  طلسم‌شده بقدری هم قوی هست که نمیتونه از این منجلاب در بیاد هستن که بتونن اونو نجات بدن چون کسانی که موکل دارن درجه بندی دارن واون دعا نویس زورش نمیرسه طلسم یهودی شده دخترعمه تون باید حتما 

این آقا راست میگه بنده خدا توسط این زنه بد کاره  طلسم‌شده بقدری هم قوی هست که نمیتونه از این من ...

بله دعا نویسه گفت باطل کردنش غیر ممکنه 

آقاعه هم میگفت من زنمو دوست دارم ولی نمیدونم چرا اینکارو کردم 

به هرحال خانواده دختر عمم تشخیص دادن که خطرناکه بزارن دخترشون با این آقا بمونه

این آقا راست میگه بنده خدا توسط این زنه بد کاره  طلسم‌شده بقدری هم قوی هست که نمیتونه از این من ...

به خانواده این آقا بگه اصلا هم با این آقا درگیر نشه این دست خودش نیست ولی چرا تو این دام افتاده بخاطر اعتقاد ضعیفمن مطمئن هستم نماز نمیخونه مثلا البته الان دیره ولی باید اهل خانه اولا اطلاع پیدا کنن از قضیه و بتونن هر طور شده فقط این آقا رو تو زندگیشون راه بدن تا راه پیدا بشه ‌و میشه اگر تو دادگاه هم دید این اقارو یا سر کار با نرمش برخورد کنه چون این بنده خدا هیچ تقصیری نداره این پدیده تو زندگی شهر نشینی آمده از آمدن روستاییان وکسانی که در طبیعت حضور دارن و کوچ نشینی به شهر ها بوجود آمده.  من فقط میخواستم به دختر عمتون بگین نرمش کنه وکمک کته به همسرش بلکه. به هم برسن الان هم پروسه طلاق رو طی کنن 

2706