2733
2734
عنوان

قرص ال دی برای تاخیر پریودی

369 بازدید | 15 پست

سلام بچه ها من ۷ ام اورژانسی خوردم ماه پیشم ۱۴ ام شدم حالا الان علایم پریودی ندارم ولی خیلی کم لک بینی دارم اونم وقتی دسمال میکشم میبینم. حالا چون مسافرتم میخوام تاخیر بندازم ۴ روز ال دی خوبه؟ چون من میگرن خفیف دارم شنیدم ال دی برای میگرن خوب نیست. اگه قرص دیگه ای هست بم میگین لطفا

منم لایک کن ج دادن

شاید تلخه و بی مزه ولی مست چشاتم🧚🏻‍♀️💜  سوالای حقوقی رو جواب میدم گاهی،تاپیکی بود سوالی بود در خدمتم🐣🌸   با آدمای بی شعور بد دهن حرفی ندارم⛔     (تعلیقی  حساب کاربری دوم🦢🦋)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چشم توم درگیر همین موضوعی؟😂

بی بلا😂🥺

متاسفانه ی هفته باید عقب بندازم اگه بشه🥲🤌🏻

چون همش باید بیرون و مهمونی باشم

پریود باشم اذیت میشم

شاید تلخه و بی مزه ولی مست چشاتم🧚🏻‍♀️💜  سوالای حقوقی رو جواب میدم گاهی،تاپیکی بود سوالی بود در خدمتم🐣🌸   با آدمای بی شعور بد دهن حرفی ندارم⛔     (تعلیقی  حساب کاربری دوم🦢🦋)
چشم توم درگیر همین موضوعی؟😂

من خودم قبلا اچ دی استفاده میکردم حالم رو بدجور خراب میکرد سردرد و تهوع زیاد ولی بخاطر مسافرت دو روز مونده به موعد پریودیم شروع کردم به مصرف ال دی هیچی نفهمیدم پنج روز خوردم و قطع کردم بعد سه روز پریود شدم 

خوب میخوای پریود شی دیگه ۵روز بعد اورژانسی میشن معمولا . دوتا ال دی باهم بخور عقب بیوفته چیز دیگه ای با اطمینان عقب نمیندازه مسکن هم بخوری احتمالش هست عقب بیوفته ولی کمه 

2740
بی بلا😂🥺 متاسفانه ی هفته باید عقب بندازم اگه بشه🥲🤌🏻 چون همش باید بیرون و مهمونی باشم پریود ب ...

دقیقا ببین ال دی بخور روزی ی دونه سر ی تایم دقیق من انجام دادم عقب افتاد پریودیمم مشکلی نبود توش ولی بعدش حمله میگرنی گرفتم تا ی هفته حالم بد بود نمیدونم بخاطر قرصه بود یا چی چون شنیدم برا میگرنی ها خوب نیست

من خودم قبلا اچ دی استفاده میکردم حالم رو بدجور خراب میکرد سردرد و تهوع زیاد ولی بخاطر مسافرت دو روز ...

پس ال دی بهتره؟ منم یبار خوردم تا ۴ روز همینجور شدم سر دردو استفراغ الان میخوام ال دی بخورم گفتم سوال کنم

خوب میخوای پریود شی دیگه ۵روز بعد اورژانسی میشن معمولا . دوتا ال دی باهم بخور عقب بیوفته چیز دیگه ای ...

اره دیگ ماه پیش ۱۴ ام شدم این ماه ۷ ام اورژانسی خوردم تاخیر انداخت ولی الان یکم لک دیدم تو دسمال دوتا باهم بخورم؟ یکی جواب نمیده؟ چون دوستمم گفت دوتا بخور نمیدونی برای میگرن بده یا نه؟ قرص سبک تر از ال دی هم هست؟

پس ال دی بهتره؟ منم یبار خوردم تا ۴ روز همینجور شدم سر دردو استفراغ الان میخوام ال دی بخورم گفتم سوا ...

اره ال دی خوبه مثل اچ دی عوارض ندارن منم میترسیدم حالمو خراب کنه ولی هیچی نفهمیدم پنج روز رو راحت بودم تو مسافرت من موعدم دوم فروردین بود از ۲۹اسفند تا ۴یا۵فروردین خوردم نهم شدم

بله مارولین من میخورم. دوتا باید بخوری یکی عقب نمینداره

اخه قرص ال دی برای کسی ک میگرن داره ممنوعه منم یبار خوردم تا ۵ روز اوکی بودم بعد ک ول کردم بعد ۳ روز از ول کردنم یهو حمله میگرنی بهم دست داد الان میترسم باز بخورم نمیدونم چکا کنم

2706