2737
2739
عنوان

کلاس اول دبستان

277 بازدید | 30 پست

سلام من یه پسر ۶ ساله دارم الان یکی از دوستانم به مدرسه پیشنهاد داده که بلی به بچه ها مشق میگن و یه جورایی سخت گیر هم هستن ولی میگه بچه ها حس رقابت بینشون به وجود نیاد و آمار قبولی تیز هوشان و..... خیلی بالاست ولی من خودم خیلی این چیزها برام مهم نیست بیشتر آرامش بچه برام مهمه ولی مامانم میگه اشتباه میکنی هر چی سخت گیر تر باشن بچه از اول سخت کوش میشه و رو روال درس میوفته و براش بهتره الان موندم کدوممون درست فکر میکنیم کار درست چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم مثل خودت فکر میکنم

با اینکه خودم همیشه شاگرد اول بودم و ارشد دارم ولی اصلا این فضای رقابتی تو درس رو نمی‌پسندم 

بچه باید بچگی کنه کنارش مهارت و درس هم آموزش ببینه

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2728
خودم هم ارشد دارم میترسم بعدا زده بشه از درس

اصلا درس دیگه چه اهمیتی داره؟دکتر و مهندس شدن هم که شده پولی و بعدشم تو بازار کار همش زد و بند و ...واسه من ارزنی ارزش نداره

من ترجیح میدم مهارت یاد بگیره

الان گذاشتمش کلاس موسیقی

بزرگتر هم بشه هر کلاس دیگه ای دوست داشتع باشه مینویسمش

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
2738
آره دوتا،،،، اتفاقا دخترمو مدرسه ای گذاشتم که معلماش خیلی سختگیر بودن تیزهوشان قبول شد

الان راضی هستید از مدرسه تیز هوشان پسرم الان پیش دبستانی هست برای نوشتن یه صفحه الگو پوست منو میکنه حالا بخواد روزی چند صفحه بنویسه منو پیر میکنه  

اصلا درس دیگه چه اهمیتی داره؟دکتر و مهندس شدن هم که شده پولی و بعدشم تو بازار کار همش زد و بند و ... ...

بله الان فقط باید بچه ها مهارت بلد باشن تا موفق بشن الان میبینی یه آرایشگر از یه مهندس درآمد بیشتری داره پس انگیزه درس خوندن تو بچه ها از بین رفته 

بله الان فقط باید بچه ها مهارت بلد باشن تا موفق بشن الان میبینی یه آرایشگر از یه مهندس درآمد بیشتری ...

انگیزه اش به کنار

اصلا دانشگاه رفتن لوث شده.من خودم ورودی ۸۶ دانشگاه بودم.اون زمان کجا و الان کجا

مگه چند تا دانشگاه و رشته خاص و دانشجو هم آدم حسابی باشه از توش یه چیزی دربیاد

الان راضی هستید از مدرسه تیز هوشان پسرم الان پیش دبستانی هست برای نوشتن یه صفحه الگو پوست منو میکنه ...

بله راضی هستم،،، دختر من به زور و زحمت مشقشو می‌نوشت واقعا عذاب آور بود ولی چون مدرسه خوبی گذاشته بودمش و معلما خوب درس میدادن تو کلاس یاد میگرفت ،،،، الان پسرمم پیش دبستانیه از اول سال تا الان اصلا مشق ننوشته اصلا زیر بار مشق نوشتن نمیره چون پیش دبستانیه منم بهش سخت نگرفتم فقط میره پیش و برمیگرده هر چی یاد میگیره سر کلاس وگرنه تو خونه حوصله مشق و درس نداره

بله الان فقط باید بچه ها مهارت بلد باشن تا موفق بشن الان میبینی یه آرایشگر از یه مهندس درآمد بیشتری ...

آره عزیزم  واقعا، خواهر من سال قبل تخصص مغز و اعصاب قبول شد و حالا هر چی درد بود خدا داده گرفته و میخاد انصراف بده   

2706