2737
2734
عنوان

ویژگیهای خوب و بد همسرم

303 بازدید | 14 پست

شش ساله ازدواج کردیم یه دختر یه ساله داریم بزرگ‌ترین مشکلی که با همسرم دارم اینه که با باباش اینا مار میکنه حساب کتابشون معلوم نیس آنقدر هم که دوسشون داره قبولشون داره رودرواسی داره باهاشون روش نمیشه بگه حقمو بدین بخاطر همین خونه ماشین از خودمون نداریم و فقط به اندازه خرجیمون برداشت میکنه هرچقدر هم بهش میگم محکم برو جلو حقتو بگیر بخاطر آینده بچه‌مون گوش نمیده ..باباشم که پررو تشریف داره به رو خودش نمیاره ..سر این موضوع مدام جنگ داریم و به طلاق عاطفی رسیدم نسبت بهش حتی به جدایی فک میکنم

حالا ویژگیهای خوبشو میگم قضاوت کنید 

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خیلی آروم و صبوره وقتی عصبانی میشم هرچی دهنمه بهش میگم هیچی نمیگه تا خودم آروم بشم تا حالا ندیدم صداشو بلند کنه یا اعتراضی بکنه خیلی به دخترمون رسیدگی میکنه دوسال کنکور خوندم خیلی کمکم کرد و همه جوره حمایتم کرد آخرش مامایی قبول شدم بخاطر دانشگاه خونه رو آورد نزدیک مامانم ترمی ده تومن شهریمو میده خیلی با ادبه شما و بفرمایید از دهنش نمیفته ماهیانه ۱۲ تومن بهم پول توجییبی میده برا خودمو دخترم خرج کنم اوصلا نمیپرسه پولو  چیکار کردی 

بهترین خونه رو بهترین جای شهر کرایه کرده هرچی میخوایم میخره و ...

۸ فروردین بی بی چکم مثبت و روز تولد آقا امام زمان آزمایشم مثبت شد🤰🤰🤰🤰😍😍😍دختر عزیزم تو قشنگترین دلیل برای نشون دادن عظمت خدا روی زمینی❤❤❤🤱🤱🤱🤱نقش او در چشم ما هر روز خوش تر میشود....🌹🌹
من بودم به خاطر همین ویژگی جدا میشدم

اصلا نمیتونم کنار بیام خودمم بچه دست و‌ پامو بسته یه مقدار

به نظرم خودت به زبون نرم با مادرشوهرت حرف بزن یا به پدرشوهرت بگو وگرنه تغییر شغلت بده

هنوز با اونا حرف نزدم احتمالا بعد عید با پدرشوهرم صحبت کنم ببینم چی میگه

2738
خیلی آروم و صبوره وقتی عصبانی میشم هرچی دهنمه بهش میگم هیچی نمیگه تا خودم آروم بشم تا حالا ندیدم صدا ...

پس خودتون مقصرید دیگه گلی با این توصیفات می تونی ماشین وخونه بخرید مردم با شرایط بدتر از شما هستن و وونستن

پس خودتون مقصرید دیگه گلی با این توصیفات می تونی ماشین وخونه بخرید مردم با شرایط بدتر از شما هستن و ...

اخه چجوری .؟ اینا درآمدشون بالاس این چیزی که میاره تو زندگیمون نصف درامدشه

خیلی آروم و صبوره وقتی عصبانی میشم هرچی دهنمه بهش میگم هیچی نمیگه تا خودم آروم بشم تا حالا ندیدم صدا ...

ببخشید کارش چیه که شما انتظار داری با این طرز خرج کردن بازم جداگانه خونه و ماشین بتونه بگیره؟؟؟

اگر بیست سال کار کنه نمیشه اونقدر پس انداز کرد که بشه خونه بهترین جای کرج خرید و ماشین خوب گرفت

با این خرجی که شما ماهیانه دارید

خودم مامایی کرج خوندم میدونم خیلی هزینه بالایی داره

ناراحت نشید لطفا واقعیت رو دارم میگم انتظار زیادی از پدرشوهر دارید

همسرتون خیلی هم خوب داره خرج میکنه و حقوق میگیره

مگر اینکه پیمان کار شرکت های بزرگ یا دندون پزشک یا دلال ماشین باشه اونم نمایشگاه برای خودشون باشه 

ببخشید کارش چیه که شما انتظار داری با این طرز خرج کردن بازم جداگانه خونه و ماشین بتونه بگیره؟؟؟ اگر ...

یه انبار بزرگ دارن ۱۰۰ نوع جنس مختلف توی کل تهران پخش میکنن صبح میزنه بیرون ۱۱ شب میاد بکوب کار‌ میکنن با داداشش ..باباش با همین کار باغ دو هزار متری و خونه و ماشین. و کلی زمین تونسته بخره

یه انبار بزرگ دارن ۱۰۰ نوع جنس مختلف توی کل تهران پخش میکنن صبح میزنه بیرون ۱۱ شب میاد بکوب کار‌ میک ...

عزیزم دوهزار متر باغ قبلا تو کرج خیلی ارزونتر بود ببین آنقدر قیمت‌ها پایین بود که پدرمن اصلا پولدار نیست ولی قبلا ۴ هزار مترو خریده خودمم همینطور

الان قیمتی شده

تازه ایشون یه عمر کار کرده زندگی کرده و جمع کرده

نباید هرچی داره الان بده بچش 

2706