2733
2739
۸ تومن میانگین  دو تومن بالا پایین میشه با توجه به محل طرح استخدام بشی هم همین بعدا کم کم زی ...

بعد از چند سال به ماهی ۱۵,۱۶ میرسن؟

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
۸ تومن میانگین  دو تومن بالا پایین میشه با توجه به محل طرح استخدام بشی هم همین بعدا کم کم زی ...

۸ تومن دیگه امسال حقوق قانون کار هست حکم قبلا برا طرحی ۱۰ بود که امسال باید ۱۲ باشه ۱میلیونم بگیم کسورات ۱۱ باید بدون تعرفه باشه پس حداقل امسال باید ۱۲ باشه احتمالا

از الان نمیشه گفت واقعا ولی در کل با سابقه ۲۰ سال ۱۴ ۱۵ میگیرن 

چه زیاد واقعا 😶 

بعد بیست سال تازه ۱۵,۱۶ تومن 

از رشته های پیرا کدومشون درآمد خوبی داره بنظرت؟

آخَر بِدَمَد صُبحِ ٱمید از شَبِ مَن...🕊️  تو بدویی من بشینم، بازم نمی‌رسی چون ذاتت خرابه.💙🌌                   
2738
۸ تومن دیگه امسال حقوق قانون کار هست حکم قبلا برا طرحی ۱۰ بود که امسال باید ۱۲ باشه ۱میلیونم بگیم کس ...

نه متاسفانه فوقش یه تومن زیاد شه

بعدشم چون بیمه س کلا کسی که با حقوق قانون کار استخدام میشه ته تهش ۵ میگیره خیلی کسورات هست

اگه منطقه محروم بخوره تا ۱۳ تومن میشه

چه زیاد واقعا 😶  بعد بیست سال تازه ۱۵,۱۶ تومن  از رشته های پیرا کدومشون درآمد خوبی داره ...

رشته های توان بخشی حقوق بهتری دارن مثل فیزیو یا بینیایی سنجی که حق مطب دارن

بعدش بهترین پیرا پرستاری اگه ادم زرنگی هستی اتاق عمل

چون اد جراح بشی خیلی موقعیت و درامد خوبی داره

نه متاسفانه فوقش یه تومن زیاد شه بعدشم چون بیمه س کلا کسی که با حقوق قانون کار استخدام میشه ته تهش ...

اگه خیلی شیفت برداری و تو چندتا بیمارستان کار کنی چی

بخند حتی اگه از زیر فشار روحی روانی جر خوردی🤣 من خار زندگیو خفیف میکونم هعععع😎
انگاری فیزیو

اره فیزیو رو میدونم 

همیشه آرزوم بود فیزیو قبول بشم

2706