2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اینم خلط داره خفش می‌کنه دماغش کیپ شده  میپرسم کجات درد می‌کنه سرشو با دماغشو نشون میده

اره ..ماهم..نفس کشیدن سخت شده،چون بینی کیپ شده،،استخون درد هم که داریم.تب هم هست..تهوع..وای مردم والا..دیگه ماسک میزنم منبعد

کرونا هست که متاسفانه باز زیاد شده. مایعات زیاد بخورید. دمنوش، قرص ازیتروماسین، استراحت، سوپ گرم. ان ...

ترو جان هرکی میپرستید سر خود دارو ندین به مردم اصلا این بیماری ویروسی هست باید به پزشک مراجعه بکنید چکاپ کنن  ازیترو مایسین و بتامتازون و امثالهم برای این نوع بیماری سمه 

ترو جان هرکی میپرستید سر خود دارو ندین به مردم اصلا این بیماری ویروسی هست باید به پزشک مراجعه بکنید ...

حق با شماست... تجویز دارو تو مجازی درس نیست. من معذرت میخوام

در آرزوی دختر دار شدن 🥰🥰 
ترو جان هرکی میپرستید سر خود دارو ندین به مردم اصلا این بیماری ویروسی هست باید به پزشک مراجعه بکنید ...

امروز رفتم دکتر مجددا..نه تنها بمن بلکه به بقیه بینارا هنین دارو رو دادیه سرم و چهار  امپول هم زدیم.هم من و هم شوهرم...خدا تومن هم پول دوا و دکتر شد

نه عزیزم..‌‌‌‌‌‌‌دکترهم آزیترومایسین داد..

انشالله زودتر خوب بشین. قرص جوشان ویتامین سی هم بگیرن روزی یکی بنداز تو یه لیوان آب بخور برا تقویت سیستم ایمنی بدن خوبه. قرص ویتامین دی ۵۰ هزار ( اینو سعی کنین هر ماه بخورین) یکی برا تقویت سیستم بدن کمک می کنه به بهبود سریعتر. 

در آرزوی دختر دار شدن 🥰🥰 
انشالله زودتر خوب بشین. قرص جوشان ویتامین سی هم بگیرن روزی یکی بنداز تو یه لیوان آب بخور برا تقویت س ...

ممنون عزیزم.چون سابقه سنگ کلیه دارم،می ترسم مکمل بخورن..دکتر هم گفته بخور..اما از سنگ می ترسم.به حرف گوگل گوش دادم و نمی خورم