2737
2734
عنوان

علت خودارضایی بچه دو سه ساله چیه ؟ 🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 2374 بازدید | 60 پست

از سر کنجکاویه.. از سرش باید بیرون کنن ب نحوی

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چیزی هست که از کنجکاوی تو بدن خودش کشف کرده اونجوری که افراد بزرگسال بهش فکر میکنن فکر نمیکنه ونشون دهنده بیماری نیست درمانش هم به هیچ وجه کتک زدن نیست چون خود استرس تشدیدش میکنه بهتره بچه رو تنها به حال خودش نذارن و حتما مشاوره اطفال مراجعه کنن نه بچه بیچاره رو کتک بزنن

اون بچه از رو کنجکاوی اینکارو کرده اولین بار و وقتی با واکنش بد مادرش روبه رو شده باز این کار رو ادامه داده ،خدا بچه رو به کیا میده اخه اون مادر به جای اینکه حواس رو پرت کنه که این کار از یادش بره با دعوا کردنش فقط توجهش رو بیشتر بع اینکار جلب کرده،این بچه به زودی زود دچار بلوغ زودرس میشه ،اگه چیزی هم تو گوشی کسی دیده باشه که فاجعه اس

امضام خیلی مهمه👍                                                                                                                                                                                                                                                                                               😂خیلی مهم😂
2728

ببین یکی از اقوام ما هم بچش دختری بود اینکار میکرد شاید یک ساعت کپ می‌خوابید اینجور میکرد اونا ک نمیدونن خود ارضایی چیه فقط میدونن از این حرکت حس خوبی بهشون دست میده ..برای دختر ها من شنیدم مادر طرف می‌گفت روانشناسی گفته اول خود ارضایی بچه می‌تونه با نگه داشتن ادرار باشه هی دستشویی نره بعد مثلا پاهاش له شده باشه براش کرم بزنی یا شوخی کنی اون متوجه بشه اون نقطه حساسی هست و .....

بعد مادرش تو جمع می‌گفت نگاه ب بچه من نکنید هی کم محلی میکرد انگار ن انگار بچه خودش دست کشید 

2740
اینکه خود ارضایی نیس که اون چه میدونه این چیه اصلا ، شما فرض کن یهویی ی گوشه از سرتو بخارونی حس خوبی ...

دقیقا راست گفتی والا من گوشمو میخارونم انگار تازه متولد میشم بیچاره بچه چ بدونه

دختر قشنگم ، عزیز مامان من با تو خوشبخت ترینم😍🧿🧚‍♀️.      فکر نکن چون جوابتو نمیدم کسی هستی... اتفاقا چون هیچی نیستی جوابتو نمیدم و حوصله کَل کَل با تو رو ندارم و مهمتر اینکه کاربریمو دوست دارم نمیخوام به خاطر یک عدد هیچ از دست بدم🤗

بچه ها تو این ب اندام تناسلی خودشون کنجکاو میشن و دست میزنن یا نگاش میکنن دختر منم میرفت جلوی آینه شلوارش رو می‌کشید پایین و نگاه می‌کرد چندبار این کار رو کرد از سرش افتاد مادرش هم نباید کتکش بزنه نهایتش از مشاور کودک کمک بگیره

چون پدر مادرش جلوش رابطه داشتن و رعایت نکردن

دلایل دیگه ایی هم داره..من یه جایی خوندم که لمس کردن با خودارضایی فرق میکنه..بچه ها لذت نمیبرن ولی از بس لمسش کردن یجور عادت شده براشون و باید حواسشونو پرت کنن

این خودارضایی نیست .شهوت هم نیست .کتک زدن بدترین راهی بوده که مادرش در پیش گرفته .کنجکاوی هست وقتی به آلت دست می زنن بزرگ میشه و دوست دارن این حالت رو .ریشه استرسی هم داره باید بگردن ببینن علتش چیه .و اینکه میگن بچه چیزی دیده ممکنه اصلا چیزی ندیده باشه پسر ها تو این سن می خوان التشون بشناسند.به روانشناس کودک مراجعه کنید بهتر راهنمایی میشید