2726

سلام.پسره برادرم ۳ سالشه . از پارسال متوجه شدم به شکم دراز میکشه و دستشو میبره تو شلوارش . متوجه نمیشدم چیکار میکنه . خیلی هم عرق میکرد و رنگش میپرید .  این کارو تو جمع هم انجام میداد . یعنی ما داشتیم پاسور بازی میکردیم دیدم داره کنارمون اینکارو انجام میده که مامانش هم هر بار کتکش میزد. ولی اصلا در موردش باهاشون حرف نزدم. من اصلا باورم نمیشد تو این سن مگه بچه چیزی متوجه میشه .دلیلش چیه که این اتفاق میفته؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یا خدا 

سلام بابا خوبی؟(: بابا دردت ب جونم قربون اون چشمات برم ک از خنده کنارش چین افتاده بود حالت خوبه؟بابا دلم برات خیلی تنگ شده میگن خاک سرده فراموش میشه…ولی خیلی سال شده ک هنوز گرمی دستت رو سرم هست…بابایی خیلی دلم برات تنگه انقد تنگه که نمیدونم خیلی و چجوری بگم که بفهمی خیلی دقیقا یعنی چقد…بابا پرنسس کوچولوت مامان شد ولی تو نبودی دست بکشی رو سر پسرش …بابا پرنسس کوچولوت داغ دیده داغ عزیز دیده میدونی داغ عزیز یعنی چی؟نه نمیدونی …تو ک خودت و از دست ندادی…وقتی پسرم ب بردیا گفت بابا برای اولین بار قلبم تیکه تیکه شد…(: چرا من بابا ندارم؟باباااا من به بچم حسودیم شد چون بابا داشت…بابا عروسک مو طلاییت داره پیر میشه موهاش دارن سفید میشن از دوریت ، بچه ک بودم اشتباه ک میکردم باهام قهر میکردی تا نمیومدم بگم ببخشید و بوست میکردم همچنان قهر میموندی و بهم نمیگفتیوروجک(: بابا چه اشتباهی کردم ک این همه ساله قهری؟بابا ببخشید ت رو خدا ببخشید میشه آشتی کنیم؟؟؟بابا یادته همیشه میگفتی آخرین باره میبخشمت ؟ ولی هربار با هر اشتباهم بازم میبخشیدیم و زیر حرفت میزدی؟بابا بعد تو هرکی این جمله رو بهم گفت دیگ واقعا منو نبخشید(: اخ بابا جای خالیت نه تنها کمرنگ نشد بلکه جونم و گرفت (: انتظار برای دیدن دوبارت توان زندگی کردن و از من گرفته…بابا جون پگاهت بیا بغلم کن(:

بلوغ زودرس تو چهار سالگی دیدا بودم ولی این دیگه نوبره واقعا =|

ببرینش پیش یه متخصص تراپیست اطفال

شاید هم طفلک خارش داره و عفونت ادراری گرفته واسه همین اینجوری میکنه

قسمت این بود که از دفتر پرواز بلند                                       به من خسته به جزء چشم پریدن نرسد :)        فعلا بخند قشنگم، نوبت منم میرسه :)

دلیلش بی عقلی پدر مادر 

بچه مگه کمر داره ارضا بشه اخه 

ببرن دکتر مجاری ادراری 

ببینن چش هست بچه 

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰

بچه تو این سن تازه متوجه میشه که دست زدن به خودش لذت بخشه واصلا منظور خاصی نداره 

وکتک زدنش بدترین کاریه که مادرش میتونسته انجام بده 

باید فقط حواسشو پرت کرد تا تکرار نکنه 

اگه کتک بخوره بدتر کنجکاو میشه 

2706