2737
2739

بچها من با ی روش دو سال پیش نیت کردم و خوابیدم و خواب نیتمو دیدم 

این شرایط فعلیمه: خانواده دوس پسرم اولش راضی بودن بعدش  بشدت مخالفت کردن برای ازدواجمون دو سالع مخالفن و الان دوس پسرم گفته نمیخامت

دو سال پیش من این کارو کردم و تو خواب دیدم ک من و اون و مامانم تو مغازع لوازم خونگی هستیم مامانم سینی هارو رو نگاه میکنه 

یهو دوس پسرم خسته شد ورفت اخر مغازه رو یه تشک سفید دراز کشید منم رفتم کنارش دراز کشیدم بعد یهو انگار زنگش رپن گف باید برم فلان جا خانوادم اونجان من بهش گغتم منم میام.... 

الان ادامشو میگم... 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731

بعد باهاش رفتم جلو یه ساختمون 

مامانش جلو بود و پشتش کلی ادم وایساده بود به دوس پسرم گف ک بیا باید بری عقد یه دختر دیگ شی و به ساختمونه اشاره کرد ک اره دختره اینجا تو طبقه فلان این یاختمونه داره اماده میشه بعد دوس پسرمو بردن با خودشون من رفتم تو ساختمون رفتم تو ی خونه بعد رفتم تو اتاق دیدم یه بچه چهار پنج ساله بود خندیدم گفتم هههه اینو میخان عقدش کنن؟ یهو یه دختر چاق گوشه اتاق گف نه منم من نشستم باهاش کل کل کردن ک اره دوس پسرمو من میشناسم از دختر چاق خوشش نمیاد همش باهاش کل کل میکردم

بعد رفتم تو اشپزخونه ک توش هیچی نخریده بودن خالی بود میگفتم هه ینی این باید خونشون باشه 

بعد یهو یه گوشی توو هال زنگ خورد رفتم برداشتم دوس پسرم بود گف رعنا خانوادم راضی شدن بعد چهلم میایم خونتون

منم یه بار با یه روش اینکارو کردم یه خواب دیدم ولی مطمئن نیستم اخه طول کشیده 

مال من دو ساله ک کلمل تعبیر نشده 

الان تا این حدود ک خانوادش راضی نیستن و دوس پسرم گف نمیخامت و مسگ جدا بشیم پیش رفتیم 

اخر خوابم تعبیر نشده

2738
بعد باهاش رفتم جلو یه ساختمون  مامانش جلو بود و پشتش کلی ادم وایساده بود به دوس پسرم گف ک بیا ...

ببعد الان قبل اینکه دوس پسرم گف ک جدا شیم قرار بود ک بعد کنکورم ب خانوادش بگه باز ولی الان در اومده میگ من نمبخامت ما باهم سازش نداریم

تو خوابم گفتم ک کدوم چهلم چی حتی صدای اذان هم میومد ک از خواب پریدم 

بعد الان بعد کنکورم میشع محرم

محذم چهل روزه شاید منظورش اون بوده

به نظرت تعبیرش چی میتونه باشع؟ حقیقت داره؟  تو چه خوابی دیدی؟

اره حتما که واقعیت داره ولی باید صبور باشی ، منم به نیت ازدواج با کسی اون ختم رو برداشتم و خواب دیدم همراهش دارم میرم جایی

2706