2733
2739

مدت خیلییی زیادیه که خواب های ترسناک و غمگین می بینم و جالب اینجاس خیلی زیاد به واقعیت نزدیکه و انگار تو خوابمم داره یه زندگی تلخ یا ترسناک رو زندگی می کنم

وقتی ام بیدار میشم بدنم بخصوص پاهام سنگین میشه و تا چند دیقه نمیتونم خیلی راحت تکون بخورم سرم سنگین میشه 

بختک نیست چون به پهلو میخوابم و خوابای فانتزی و عجیب نیست عین خود زندگی ولی آزار دهنده مث مصیبت جنگ بیماری و...

شام سبک میخورم ذکر میگم بی فایده اس 

تجربه ای دارید عزیزای دل؟

باطن غمگینی دارم که حتی نمیتونی تصورش کنی ...

احتمالا فکر های ناخودآگاهت هستن که دارن اذییتت میکنن اینطوری در قالب کابوس خودشون رو نشون میدن

میشه برای به خوبی و خوشی فارغ‌التحصیل شدنم و قبول شدن در آزمون دستیاری یه صلوات بفرستید 💝😇 اگه خدا بخواد رزیدنت چشم پزشکی آینده💛🦋                                                                   اینجانب یک عدد اینترن خسته😪 که با بند بند سلول های بدنش منتظر فارغ تحصیل شدنه😁 بله انشالا مرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم😃 رایج ترین سوالی که از دانشجو های پزشکی پرسیده میشه: چرا نرفتی دندون؟ و اما جواب من: به خدا سوگند که اگر خورشید را در دست راست و ماه را در دست چپم بگذارند(سیس سخنرانی گرفتم 😁) بازم پزشکی رو انتخاب میکنم چرا؟ چون توی این راه با تیکه ای از وجودم (نامزدم) آشنا شدم🙂🌷میشه برای خوشبخت شدنمون و اینکه زودتر کارامون جور بشه بتونیم عروسی بگیریم یه صلوات بفرستی؟👩🏻‍⚕️🧡   امضای بالا رو اصلاح میکنم: فارغ‌التحصیل پزشکی عمومی:) .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
احتمالا فکر های ناخودآگاهت هستن که دارن اذییتت میکنن اینطوری در قالب کابوس خودشون رو نشون میدن

دکتر به نظرتون باید چکار کنم؟

خودم رو دوست ندارم ولی خوابم ربطی به این قضایا نداره 

باطن غمگینی دارم که حتی نمیتونی تصورش کنی ...

به روانپزشک مراجعه کنین حتما

اون خیلی بهتر از ما میدونه که چرا اینطوری شدی

قسمت این بود که از دفتر پرواز بلند                                       به من خسته به جزء چشم پریدن نرسد :)        فعلا بخند قشنگم، نوبت منم میرسه :)

من بچه ک بودم اینجوری بودم قشنگ درکت میکنم ولی من بزرگتر ک شدم دیگه کابوسام تموم شد 

👈من 👉 آدمی هستم ک اخلاقمو با شعور طرف ست میکنم 🚫پس🚫 اگه یه وقت از اخلاقم ناراحت شدی یه نگاه به شعورت بنداز✌️
2738

به نظرم روزت رو با تنش و استرس تموم میکنی یا اینکه اگه خوابت به واقعیت خیلی نزدیکه یه کم با خودت راجع به موضوع خواب فکر کن ببین چه کاری از دستت بر میاد انجام بدی اگه خوابت واقعی بود

معبودم ... 🤲ای راهگشا در تاریکی ها...با کلید اجابتت ...قفل های درونم را باز کن...با تو که باشم، در جاده های تردید،...دستان توانای تو را میبینم ...قلبم در آسمان عشقت ...به پرواز در می آید واز شراب شیرین عرفانت مینوشم ..با تو در آغوش کرامتت ...ساکن میشوم ...با تو هیچ جاده ی پر پیچ و خمی وجود ندارد ...با تو دلم به عطر یاس های برکتت معطر میشود ...تو در جاده های خشکسالی ...تشنگی ام را به برکت نگاهت سیراب میکنی ...خدایا ! هر لحظه شکرت که کنارم هستی و مرا به غیر از خود وا نمیگذاری .

به نظرم روی اعمالت توی روز خییلی توجه کن 

هیچ بلایی نیست که برایمان بوجود می آید مگر اینکه خودمان یاعث آن میشویمارنباطت را با خدا و امامان خیییلی زیاد و نزدیک کن

انشاالله بزودی برطرف میشه

2706