2733
2739
عنوان

دختری که تو نامزدی همش گریه میکنه چیکار باید کرد

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 36 پست

برادر یک لحضه خودتونو جای اون بزارید، نامزدتون داره کار میکنه مثلا فروشندگی خوب اگر صبحانه با چندتا پسر از مغازه های همسایه بشینه بخوره چه واکنشی نشون میدید اگر شما بهش بگید چرا اینکارو میکنی درجواب بگه من که منظوری ندارم چه اشکال داره با پسرا دوره هم بشینیم صبحانه بخوریم، ببینید مشکل شما مردا میدونی چه؟ 

اینکه هرکاری دلتون خواست و بکنید وکسی اگر چیزی بهتون بگه بهش میگید رو مخی یا گیر، ولی خدا نکنه نامزدتون به پسر عموش سلام کنه یا بره تو اتاق باهاش یک کلمه حرف بزنه یا بشینه کنار پسر دایش صبحانه بخوره تیکه تیکش میکنید یا مانتو کوتاه یا جلوباز یا بدون شال..... بعد اسمشو میزارید غیرت، هر دو عمل یکیه فقط دیدگاه شما متفاوته اگر ادامه بدید به همین رفتارهاتون مطمئن باشید اون هم کم کم مثل شما میشه و همه کارهای شمارو انجام میده اونموقع هستش که پیش خودتون میگید ایکاش هیچ وقت انجام نمیدادم چقدر درد داره 

عشق در یک کلام همسرم و دوتا بچه هام 😍😍😍

تو تاپیک قبلیت هم که نذاشته بودی اون بچه بره سفر گفتم بهت.اصلا به این زودی عقد نکنید ،چون هیچ کدومتون آمادگی ندارید.اینقدر هم مظلوم نمایی نکن منم با این سنم شوهرم با چند تا خانم دور هم صبحونه بخورن خوشم نمیاد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عجب نداره با بچه ازدواج کنی همین میشه

از یک طرف موافق ام از یک طرف مخالف منم ۱۷ سالگی ازدواج کردم اونم ۲۸ بود کلی مشکل داشتیم درسته من پخته شده بودم نه اندازه ی ۱۰ سال ولی اینکه خانواده شوهرمم به من میگفتن بچه خیلی عصبیو ناراحت میشدم مگه نمیدونستن ۱۱ سال فاصله سنی داریم و کلی حرف 

خیلیا گفتن نامزدیو بهم بزن اون دختر سنش کمه افسردگی میگیره گناه داره باهاش حرف بزن محبت کن زبانی باید به دخترا گفت دوست دارم اونجوری به قول معروف زود خر میشن  

2731