2726

بهت همش گیر میده 

حساسه که با دخترای دیگه اگر حرف بزنی یا صبحانه بخوری 

چون من مغازه دارم همسایه هامون فروشنده هاش دخترا چند ساله که اینجوری هستیم، صبحانمون باهم دیگست دور هم جمع میشیم میخوریم 

در کل میگم اگر بی منظور هم با یک دختری هم کلام بشی اتیشی میشه، نمیدونم دیگه ریشاتو بزنی میگه امروز ریشاتو چرا زدی خبریه حتما، ریش بذاری میگه برا کی ریش گذاشتی 

اوف که دیوونت میکنه چه راه حلی هست 

خودش که هر چی بشه سریع گریه میکنه میگه دوستم نداری و حرفای الکی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه رفتارت مناسب باشه و از محبت لبریزش کنی قلبش آروم میگیره.

ضمنا شوخی و بگو بخند نداشته باش با خانوما.برخورد رسمی باعث اطمینان قلبی میشه

بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنید📿عایی که امام حسین(ع) در روز عاشورا به فرزند خود آموخت تا در مشکلات عظیم بخواند.🕋🕋

نامزدی بهم بزن چون بااین رفتارا جونی هردو حروم میشه 

ی جورایی انگار شکاک که واقعا عمر آدم تموم میکنه دیونه میشه آدم با ی آدم شکاک تو رابطه باشه 

تمام عمرخندیدم به این عاشق به آن عاشق چنان عشقی سرم آمد که من دیگر نمیخندم
2706