2733
2739

دیشب خونه داییم دعوت بودیم ، موقع شام به زنداییم گفتم کمک لازم دارین بهم بگین ، بعد داییم داشت برنجو قاطی میکرد گف بیا برنجو بکش ، گفتم باشه ، اومدم برم سمته قابلمه برنج ،  زنداییم ازون طرف گف نه من برنجو دسته بچه مچه نمیدم ، یه جاش خراب میشه میندازن تقصیر من ، تو باید بری سفره بچینی😶😶

حالا من ۲۳سالمه نزدیک دوساله  عروسی کردم ، خونه زندگی دارم انقدر ناراحت شدم ازین حرفش .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من بودم خوشحالم میشدم دیگه کار نمیکردم 

اگه هم میگفتن مثلا بیا ظرف بشور میگفتم عه من بچم میزنم یه موقع یه بشقاب میشکنم 

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
2738
اتفاقا همین کارو کردم ، دقیقا منتظر بودم یه چیزی بگه همین جوابو بدم 😂😂

خوب کردی ولی بزار به حساب استرسش درجا وقت نکرده فکر کنه جواب بهتر بده  

نی نی یار جان لطفا دیگه کاربریمو نترکون     کاربری دست من امانته تا دخترکم بزرگ بشه تحویلش بدم تاپیکهای بامزه مونو بخونه کلی کیف کنه چقدر بامزه و شیرین زبون بوده وروجکم       عزیزان دوست داشتین برای سلامتی و موفقیتش یه صلوات مهمونمون کنید  
خوب کردی ولی بزار به حساب استرسش درجا وقت نکرده فکر کنه جواب بهتر بده  

نه زیادی رکه با همه همینجوره ، مخصوصا با اونایی که لج داره

منم نمیدونم چیکارش کردم که اینجوری گف

کلا تصورات منو نسبت خودش تغیر داد

نه زیادی رکه با همه همینجوره ، مخصوصا با اونایی که لج داره منم نمیدونم چیکارش کردم که اینجوری گف ک ...

ایش منم یه زنعموم اینجوریه نمیدونم چشه 

یه بار خونه مادربزرگم بودیم تو سفره روبروی منو مامانم نشسته بود وضع بابام خیلی خوب نیست متاسفانه 

جلوی ما برگشته میگه عموم که شوهرش باشه کارت حقوقش دست منه هرچی میخوام میخرم  

منم تو دلم گفتم بدبخت کارت شوهرت دستته پز میدی من که حقوق شوهرم تو کارت من واریز میشه اصلا نمیفهمه چکار میکنم چکار نمیکنم مگه پزه آخه این