2737
2739
عنوان

جان هر کی دوست داری بیا

616 بازدید | 19 پست

من آبله مرغان گرفتم 

از وقتی که گرفتم واژنم میخاره 

خیلی نگرانم 

این میتونه به خاطر آبله مرغان باشه؟؟؟؟ 

یه دختر باید شبیه پروانه باشه....                               دیدنش زیبا؛گرفتنش سخت!!🦋💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آره اونم میتونه باشه

احیانا آنتی بیوتیک مصرف نمیکنین؟ اگه آنتی بیوتیک میخورین میتونه باعث تحریک و خارش بشه چون هر عفونت احتمالی رو میخواد از بین ببره

قسمت این بود که از دفتر پرواز بلند                                       به من خسته به جزء چشم پریدن نرسد :)        فعلا بخند قشنگم، نوبت منم میرسه :)
2738

من کوچیک بودم گرفتم .اینو یادم نیس 

فقط میدونم نباید بخارونی و دست کاری کنی .چون بعدش جای گودش میمونه ... من صورتم دست کاری کردم الان تو صورت یه جای گود کوچولو اندازه یع نقطه مونده

نلایک:)💞 خدایا به بندهات بگو تو خدایی نه اونا .الهی گاهی نگاهی ،پروردگارا ازت میخوام هیچ کس درد جدایی نکشه،کسی مسبب خراب شدن یه آشیونه نباشه،خدایا خودت نگهدار زندگی تموم بنده هات باش نزار ادما با بی رحمیشون  ویرانش کنن 🤲دوست داشتید برای حل مشکل من یک صلوات بفرستید.. یا امام رضا یه سفر دو نفره دست تو دست هم ازت میخام 😭❤

منم الان 11 روز پیش گرفتم . اون موقع اون جامم دونه زده بود .اما نخارون .به هیچ عنوان هیج جاتو نخارون چون اون ویروس ممکنه بره لای ناخونات بعد هرجی دیگه رو میخارونی اونجام دونه در میاد .سعی کن همیشه سردی بخوری غذا با طبع گرم به هیچ عنوان نخوری.مایعات زیاد بخور اما چای و شکلات و قهوه نخور .تو اینترنت سرچ کن مینویسه چیا بخوری خوبه و چیا نخوری .پماد ضد خارش بگیر بزن .من تو زبون و سقف دهنمم در اومده بود با گلوم .دهان شوی گیاهی بخر استفاده کن .من دهانشوی PERSICAگرفتم .

لوسیون نرم کننده صورت و بدن هم بگیر چند روز خودتو لوسیون بزن تا نرم باشه زود کنده نشه جاش بمونه .عنبر نسا هم دود کن خارشو از بین میبره شنیدم تا حدودی و اینکه دونه هارو خوب میکنه .به هیچ عنوان دستتو به چشمات نمال چون ممکنه تو چشمات هم در بیاد خدایی نکرده 

وای من ۲۰ سالم بود گرفتم سعی کن بری دکتر یه شامپو میده جاهایی که بیشتر خارش داره آب ولرم بگیر روزی یکی دو بارم دوش بگیر لیف نزنی کنده میشه من هنوز جاشون هست تو صورت و بدنم

برای همه آرزوی آرامش دارم  ....در قضاوت کردن احتیاط کنیدزمین به طرز عجیبی گرده تجربش میکنی خودت نه عزیزت دیدم که میگم .............من وفادارترین آدما رو دیدم که خیانت کردن.باهوش‌ترین آدما رو دیدم که فریب خوردن.صادق‌ترین آدما رو دیدم که دروغ گفتن. مهربون‌ترین آدما رو دیدم که دل شکستن. قوی‌ترین آدما رو دیدم که کم آوردن.بالغ‌ترین آدما رو دیدم که بچگانه رفتار کردن.و از همه‌ی این‌ها متوجه شدم هیچ بد و خوب مطلقی وجود نداره، همه ممکنه اشتباه کنن و هیچ چیز از هیچ کس بعید
لوسیون نرم کننده صورت و بدن هم بگیر چند روز خودتو لوسیون بزن تا نرم باشه زود کنده نشه جاش بمونه .عنب ...

وای یه دنیا از شما ممنونم 

یه دختر باید شبیه پروانه باشه....                               دیدنش زیبا؛گرفتنش سخت!!🦋💜
منم الان 11 روز پیش گرفتم . اون موقع اون جامم دونه زده بود .اما نخارون .به هیچ عنوان هیج جاتو نخارون ...

منم دهن و سقف دهنم زیاد زده گلومم درد می‌کنه 

حمام چی؟ خوبه براش؟ 

من کمرمم خیلی درد میکنه واقعا اذیت میشم

منم دهن و سقف دهنم زیاد زده گلومم درد می‌کنه  حمام چی؟ خوبه براش؟  من کمرمم خیلی درد میک ...

راستش منم حمام نرفتم  اون چند روز .اولاش با پماد ضد خارش چند روز چرب کردم بعد عنبر نسا دود کردم .اما اگه میخوای حموم بری فقط با اب ولرم  خودتو بشور نه اب گرم /ویتامین سی بخور .ویتامین زینک و امگا 3 .زینک رو شبا بخور .امگا 3 همراه غذا .ویتامین سی رو قرص ضد جوشانشو  بریز تو اب بخور صبح ها .

2706